www.sudzibas.lv Vineta Biksāne Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Vineta Biksāne - Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Pasūtīju no meitenes ratiņus, kurus atradu sludinājumā, pēc bildes rati bija super skaisti un izskatījās svaigi. Māsa vakarā aizbrauca pakaļ pie meitenes, ratiņi jau bija saliktā veidā (ņem un nes ārā) ratiņu vērtība 80eiro. Raitiņi atradās Madonā, (Pati dzīvoju citā pilsētā) . Bet sarunāju māsu, ka paņems ratiņus un atsūtīs man ar kurjeru. Proti, paņemot ratiņus neko daudz nepētīja jo zināja, ka es ar meiteni jau visu sarunāju, tāpēc mēs ar māsu viņai uzticējāmies. Māsa ratiņus uzreiz sapakoja un nodeva kurjeram.
Iepriekš protams ar meiteni sazvanījos, apjautājos par ratiņiem, meitene teica, ka nekādu defektu vispār nav, tikai stāvot noputējuši. Vakar saņemot ratiņus, sāku pētīt un gandrīz dabūju sirds trieku. Ratiņi, sapelējuši, visi nodiluši, lipekļi tik tālu nodilušu, ka nepilda savu funkciju, pāršūti un lāpīti no visām pusēm + smaka pēc kaķu čurām. . .
Vakar pēc šoka zvanīju meitenei, proti klausuli met nost. Es viņai sms veidā uzrakstīju, bet tad sākās apvainojumi un sāka mani apsaukāt. Nosūtīju arī meitenei bildes ar defektiem, tad vēl vairāk sāka mani apvainot, teica, ka es viņu šantažēju utt. Gribēju ar viņu vienoties, lai atdod kādu daļu naudas atpakaļ jo ratiņi ir nožēlojami un nav pat 1eiro vērti. Mēģināju izmazgāt, bet bez rezultāta.
Cerēju ar meiteni vienoties, bet tad sākās apvainojumu, slēptie draudzi un rupjības.

E

Ta gumija kas vinai nobildeta ir ratu apkseja daļa,zem jumtiņa apakša,kur redzet nevar.Piesuvu lai apkseja dala satur ciešak,to var noardit nost un tas nav nekads defekts.

Acimredzot damite bija iedomajusies, ka lietoti rati ir tas pats kas jauni rati un sāka mani apmelot un vel naudu prasit atpakal pec cetram dienam kad rati nostaveja vinas maja.

N Nora 11.01.2016

Pusotru gadu Jus nevarējat pārdot ratus?...Tad nav jautājumu!

E Ess 11.01.2016

Es tikai tagad paskatījos, ka bilde kuru jūs man sūtījāt uz e-pastu ir bildēta 2014.gadā, 27.martā. Žēl, ka tikai tagad to pamanīju. Žēl, ka dēļ tādiem cilvēkiem, zūd uztacamība citiem. Priekš tādas mazas Latvijas, ir pārāk daudz krāpniecisku darijumu, bet lai nu kā, cilvēki vēl uzticās, un grib uzticēties. Tāpat arī mēs jums uzticējāmies un ticējām jums uz vārda.

Jums vel tagad nav kauna melot.Bilde bildeta 10 min pirms jums to nosutiju.

Si ir ta bilde.Atsuti to un paradi,lai visi redz kura gada bildeta.

E Ess 11.01.2016

Lūdzu! To miglaino bildi neņēmu vērā jo nav kvalitatīva.

Si bilde bija vecaja dzivokli bildeta,bet to kur es nosutiju uz jusu e pastu kur prasijat kads izskatas vasaras variants,to bildeju 10 min pirms to jums nosutiju.Un ja vel jums ir atmina saglabajusies,tad teicu ka ratu ramis stav vecaja dzivokli un visus ratus nevaru nobildet,ta bilde bija ss.lv

N Nora 11.01.2016

ārpāts.......metat no dzivokļa arā,tas pelējums ...

N Nora 11.01.2016

Mīglaina bilde,netirumus gan var redzet,bet par dādiem 80 eiro..+kurjeram,nu gan iekrita cilveks

Si bilde bija vecaja dzivokli bildeta,bet to kur es nosutiju uz jusu e pastu ,kur prasijat kads izskatas vasaras variants,to bildeju 10 min pirms to jums nosutiju.Un ja vel jums ir atmina saglabajusies,tad teicu ka ratu ramis stav vecaja dzivokli un visus ratus nevaru nobildet,ta bilde bija ss.lv.

Miglaina bilde foceta 10 min pirms to jums nosutiju,bet ta otra bija ss.lv.Ja jums nav atminas traucejumi,tad ja atceraties,ka es teiccu,ka ratu ramis man atrodas vecaja dzivokli un visus ratus nevaru nobildet.

Nu netirumus var redzet gan jo teicu,ka netiri un japarmazga.Bet redz pirka tapat un tragad zelojas.

Netirumus var redzet,tad kapec bija japerk un pec tam vel melot.

Un es ari teicu,ka tie ir netiri.

E Ess 11.01.2016

Iesniegums nodots policijā ar visu saraksti un apvainojumiem. Es šeit neanalizēšu jūs drukas. Ekspertīzi arī veiks, ja tas būs nepieciešams. + Jūsu sarakste ar neadekvātu runu ir šeit, soc tīklos, tālu nekur nav jāmeklē. Un neaizmirsīsim apvainojumus iekš atverskapis.lv
Vēlu jums veiksmi!

Ok.Es sniegsu preti par to,ka jus saplesat manus ratus un prasat naudu atpakal+ vel kaķu čuras par kuram tika melots.Jums par nepatiesas liecibas sniegsanas ari bus jasaņem sods.Velu veiksmi.Loti zel ka nespejat nopirkt sev mazlietotus ratus,bet drebes gan tirgojat oi,oi,oi visadu firmu.Visticamak humpalas vien ir.

K kripata 11.01.2016

Saplēsa jusu ratus, tak pati rakstiji tagad tie ir jūsu. Un par kadiem kakiem iet runa. Apkrāptā māmiņa tika pazemota no jūsu puses, kā arī draudi tika izteikti.
Jūs tagad censaties nez ko pretī likt... Varējāt mammas bralim policistam pajautat, pirms rakstiit par kaut kadam kaķu čuram vai tas ir krimināli sodāms, attiecībā pret draudiem.
Lai jums jaunais gads nes saprātu.

O Ojārs 11.01.2016

Madonā laikam darīt nav ko. Ja reiz ratus gribējāt iegādāties, tad arī pirms samaksājāt naudu varējāt tos kārtīgi aplūkot.

N Nora 11.01.2016

Ja,ticēt goda vārdiem tiešām nedrikst!Neatbalstat negodu!

N Nora 11.01.2016

Vienkārši loģiski padomāt-cilvēks atdeva naudu par lūžņiem,bērnam nav ratu,nav naudas un vēl atvainošanas vietā visu netirumu par sevi lāsīt!Tadus ratus pie konteiniriem var atrast,domāju,kā labāka stāvoklī,man butu kauns tādus vispār piedāvat par velti,nu..paveicās Vinetai šoreiz,paveicās!

A Agnese234 12.01.2016

Pilnībā piekritu! Pirms pirkšanas ir rūpīgi visu jāapskatās..Un māsa sūtot neko nepamanīja? Neticu.. Jo netīrumus un tt.. var skaidri redzēt.. Policija domāju neko nepalīdzēs..
Dzīvoju arī Madonā un kad no manis pirka ratus 3in1 pati visu rūpīgi parādīju.. Ja pārdevējs nerāda- pašam jāuzprasās apskatīties rūpīgāk..
Neaizstāvu nevienu, žēl, ka bērniņam jācieš..

K Kangarooo 11.01.2016

Rati tak tikuši solīti nebojāti bet atšķirībā no jauniem tikai noputējuši. Vēlāk atklājies ka tie ir meli un izrādās arī pelējuši un bojāti.

Rati tika sagraiziti ar skerem,tad kad atteicos atgriezt naudu.Man ir pieradijumi tam ka rati saplesti nebija.Pirmkart,pati pec cetram dienam sutiji bildes,kuras man ir saglabatas.Neviena bilde to saplesumu neesi nobildejusi.Tikai seit ielikusi.Kapec tad tad to bildi neatsutijat???????Un nevajag ari pasai apcurat manus bijušos ratus un pec tam nekaunigi apvainot mani.

Jautajums vel viens,ja rati tik ļoti smirdeja pec kaķu čuram,kā jus to apgalvojat,tad tava māsa to nejuta????Vina tak savaca manus ratus.Un vel,jus par kaķu curam nevienu sms man neesat rakstijusi,tikai seit sarakstijusi,lai izklausas "labak".Nekaunigi meli.

V VIŅA 12.01.2016

TO VINETA.

Jautājums - kapēc sevi sāki aizstāvēt pēc tam, kad sociālie tīkli pilni ar sūdzībām par TEVI? Ko tad pirmā nebļāvi, ka Tevi apvaino? Ka klients nopircis ratus un pats sagriezis, uzsēdīnājis kaķi un licis čurāt ratos??? :):):) Tu vispār pati apjēdz ko Tu te runā? Kādas ir Tavas aizstāvības?