www.sudzibas.lv Vineta Biksāne Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Vineta Biksāne - Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Pasūtīju no meitenes ratiņus, kurus atradu sludinājumā, pēc bildes rati bija super skaisti un izskatījās svaigi. Māsa vakarā aizbrauca pakaļ pie meitenes, ratiņi jau bija saliktā veidā (ņem un nes ārā) ratiņu vērtība 80eiro. Raitiņi atradās Madonā, (Pati dzīvoju citā pilsētā) . Bet sarunāju māsu, ka paņems ratiņus un atsūtīs man ar kurjeru. Proti, paņemot ratiņus neko daudz nepētīja jo zināja, ka es ar meiteni jau visu sarunāju, tāpēc mēs ar māsu viņai uzticējāmies. Māsa ratiņus uzreiz sapakoja un nodeva kurjeram.
Iepriekš protams ar meiteni sazvanījos, apjautājos par ratiņiem, meitene teica, ka nekādu defektu vispār nav, tikai stāvot noputējuši. Vakar saņemot ratiņus, sāku pētīt un gandrīz dabūju sirds trieku. Ratiņi, sapelējuši, visi nodiluši, lipekļi tik tālu nodilušu, ka nepilda savu funkciju, pāršūti un lāpīti no visām pusēm + smaka pēc kaķu čurām. . .
Vakar pēc šoka zvanīju meitenei, proti klausuli met nost. Es viņai sms veidā uzrakstīju, bet tad sākās apvainojumi un sāka mani apsaukāt. Nosūtīju arī meitenei bildes ar defektiem, tad vēl vairāk sāka mani apvainot, teica, ka es viņu šantažēju utt. Gribēju ar viņu vienoties, lai atdod kādu daļu naudas atpakaļ jo ratiņi ir nožēlojami un nav pat 1eiro vērti. Mēģināju izmazgāt, bet bez rezultāta.
Cerēju ar meiteni vienoties, bet tad sākās apvainojumu, slēptie draudzi un rupjības.

E

H HIHI HI 14.01.2016

INGA,JA NAKOSREIZ PIRKSI RATUS,TAD IESAKU APSKATITIES KLATIENE UN APOSTIT NO VISAM PUSEM:D

K kripata 14.01.2016

Hihi Reģistrējies 2016-01-12 11:48:48
Tas jau pierada ka ir Vinetas izveidotais profils. :D

Izmekletaja Inga :D Nenosmieties :D

H HIHI HI 14.01.2016

Nabaga radinieces salasijusas,sametiet naudu jauniem ratiem Ingai:DDD

L leader 14.01.2016

Trakākais ir tas, ka šobrīd redzams, ka abas pagales ir kādā mērā vainīgas, bet slava ir sabojāta vienai no viņām.
Ir bijis līdzīgi - vērsos policijā par privātu nesaskaņu risināšanu interneta vidē - finālā cilvēkam, kurš bija ievietojis apmelojošus rakstus, prokurors piedāvāja vai nu ar mani vienoties mierizlīguma ceļā un panākt rakstu izņemšanu (kas būtību nemaina, jo google vēsturē tas paliek tāpat) vai arī tikt sodītam atbilstoši likumdošanai. Neesmu kretīns - atsaucu prasību.

M mado-nn-a 19.01.2016

Vinete, tev jau uzdaavinaaja 80eiro, ko veel nemies? Liec tautu mieraa. No tevis sho vareeja sagaidiit. Beidz apkaunot Madonu. Pietiek ar savaam intrigaam un meliem piesaarnot netu. Aizmirsi deel kaa tevi paluudza aiziet no darba??? Labaak pieveers vairaak uzmaniibu saviem beerniem un mazaak iesaisti savas draudzenes, bet izstaasti, kaa tu chakaree cilveekus. Un nav ko te taisnieties, mees jau tevi zinam kas tu esi pa ogu.

K kripata 19.01.2016

Ko tu murgo?! Kads sakars ar darbu? Te diskusija par iesmērētiem ratiniem.
Hallo...:D

E Elizabetee 19.01.2016

Hallo , gribējāt nopirkt par 80 eiro ratiņus bez defektiem ? Un dabūt tos pavisam svaigus pat nepārbaudot ? Ir biškiņ prāta vai nav ?