www.sudzibas.lv Vineta Biksāne Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Vineta Biksāne - Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Pasūtīju no meitenes ratiņus, kurus atradu sludinājumā, pēc bildes rati bija super skaisti un izskatījās svaigi. Māsa vakarā aizbrauca pakaļ pie meitenes, ratiņi jau bija saliktā veidā (ņem un nes ārā) ratiņu vērtība 80eiro. Raitiņi atradās Madonā, (Pati dzīvoju citā pilsētā) . Bet sarunāju māsu, ka paņems ratiņus un atsūtīs man ar kurjeru. Proti, paņemot ratiņus neko daudz nepētīja jo zināja, ka es ar meiteni jau visu sarunāju, tāpēc mēs ar māsu viņai uzticējāmies. Māsa ratiņus uzreiz sapakoja un nodeva kurjeram.
Iepriekš protams ar meiteni sazvanījos, apjautājos par ratiņiem, meitene teica, ka nekādu defektu vispār nav, tikai stāvot noputējuši. Vakar saņemot ratiņus, sāku pētīt un gandrīz dabūju sirds trieku. Ratiņi, sapelējuši, visi nodiluši, lipekļi tik tālu nodilušu, ka nepilda savu funkciju, pāršūti un lāpīti no visām pusēm + smaka pēc kaķu čurām. . .
Vakar pēc šoka zvanīju meitenei, proti klausuli met nost. Es viņai sms veidā uzrakstīju, bet tad sākās apvainojumi un sāka mani apsaukāt. Nosūtīju arī meitenei bildes ar defektiem, tad vēl vairāk sāka mani apvainot, teica, ka es viņu šantažēju utt. Gribēju ar viņu vienoties, lai atdod kādu daļu naudas atpakaļ jo ratiņi ir nožēlojami un nav pat 1eiro vērti. Mēģināju izmazgāt, bet bez rezultāta.
Cerēju ar meiteni vienoties, bet tad sākās apvainojumu, slēptie draudzi un rupjības.

E

K Kristine Gasparovica 10.01.2016

ak dievs, kas par cilvēkiem. ejiet droši uz policiju un rakstiet sudzibu uz to krāpnieci.

E Ess 11.01.2016

Šodien tika iesniegts! Visi apvainojumu soc. tīklos un IP adrese arī ir piefiksētas no kurienes nāk vēljoprojām apvainojumi!

Kā tev nav kauna apvainot mani?????

Kā nav kauna melot?Pati tos ratus nepirki,bet tava masa.Tie rati bija lietoti un vinu summa bija 80 euro.Visus defektus pa mobilo tev siki izstastiju,bet tev bija vienalga,teici ka tapat pirksi.Pirmdien tava masa samaksaja un panema ratus,bet tikai cetiurtdien tu atjedzies un izdomaji,ka tev tos ratus nevajag un saki man prasit naudu atpakal.Tev ir kauns vai nav?Tava masa vareja tos ratus apskatit un atgriezt taja pasa diena atpakal,tad naudu atgrieztu,ja tev tie neapmieinaja.Velreiz pieminesu,rati bija noraditi ka lietoti un ar defektiem.Ja tev kautkas ar galvu nav kartiba tad pati vien vainiga.Vajadzeja parskatit pirms perc,teicu ka pusotru gadu nostavejusi maja un bus japarmazga,tu teici ja ja.Nevaino ludzu citus savas vainas pec.Ja tu gribeji jaunus ratus pa 80 euro,tad skaties un mekle citos sludinajumos.

Man pirmkart nekadu dzivnieku nav maja,lai tie smirdetu pec kaķu čuram.KĀ TEV VISPAR KAUNA NAV Ta melot.Paradi ludzu savas sms.Es tevi par apmelosaanu varu tiesa iesudzet,lai nak skatas kur man kaķis kaut viens maja.

S Sindija Anča 13.01.2016

Ja kaķa mājās nav,tad laikam toletes ,kur pašai nokārtoties arī nav. :D
Tu tak rakstiji,kad pārvācies pie mammas dzīvot,vairs jau kaķis nav. :D

Cereji vienoties?Tu man no ceturtdienas tris dienas ik pec 10 minutem rakstijies un neliki man mierā.Tad tev vajadzeja pusi naudas atpakal,tad pec dienas visu naudu vajadzeja.Velreiz un velreiz saku,ja tevi kas neamierinaja,tad vareji ratus atgriezt taja pasa diena,nevis pagajusi gandriz nedela.Vajprac,neiesaku ar tadam nevienam nesadarboties.

Rati nebija neviena vieta saplesti,pati nedelu notur maja,izples caurumu un saliek bildes.Jo talak jo trakak.Apmelotaja, tev kauns ir vai nav?Noperk lietotus ratus,kuri jauni maksaja 350 euro.Pardevu par kapeikam.Ja skaita vel latos,tad nepilni 60 ls.

OTRAJA BILDE RATU APAKŠA IR SPECIALI IZGRIEZTS AR SKEREM,TO PAT NEAPBRUNOTU ACI VAR REDZET.Sagraizi vel kautko un saliec bildes :D

Orhideja -lupatu tirgone.Visticamak,ka tavs deguns jau no tavam humpalam pievilcies ar urīnu,ka nejuti vairs citu smaku:DDD

K kripata 11.01.2016

Vineta, tu esi tāda maita. Nu ja esi tik lieliska ar saviem 350 eiro ratiem , tadi suudi noperkami pa 150.
Ja savu vainu noliedz, atgriez naudu un savac savus lieliskos ratus.
Tev patiik ka visi portali bus ar tevi kā krāpnieci.

Ratus pardevu pa 80 euro,izlasi un tad apvaino.Kadi 350 veeel????

Es pa 150 nepardevu,maita.Ja perk ratus tad perk tadas lietas klatiene,nevis caur kaut ko.

N Nora 11.01.2016

Vai varētu man adresiti Policijas iecirknim pateikt,kur strāda jusu mammas brālis?

Ratus pardevu pa 80 euro!!!!!

K kripata 11.01.2016

Kāds ir tava izglītības līmenis? Raksti kā pagadās.
Ciemojoties pa ziemu pie mammas, paprasi lai iemāca, ja dzīves laikā nav iemācījusi normāli komunicēt ar cilvēkiem.

Vai tiešām dēļ 80€ ir vērts bojāt savu personas vēsturi. Kā zināms mūsdienās 85% normālās darba vietās prasa izziņu no policijas par sodāmību.

Kripata,lasi ludzu rupigak,nevis apvaino mani.Kadi vel 350 euro????PA 80 EURO PARDEVU,VEL LETAK KA TU VINUS NOVERTEJI:DDD

K kripata 11.01.2016

Pati tak rakatiji ka pa 350 esi jaunus pirkusi. Es teicu ka taduss meslus pat par 150 jaunus nebuutu nemusi. Un vel netirus žurku sagrauztus pa 80€ norigo.

Nejutos nekur vainiga.Ja perk LIETOTU preci,tad vajag to apskatit klatiene,nevis sutit masu ar naudu pie manim.Apsaktit vispirms vajadzeja,ja kas neapmierinaja tad naudu butu uzreiz atgriezusi,nevis pec nedelas,kad ratus jau pati sagraizijusi un uzlaidusi savus kaķus,lai apčurā.Gribeja kā letak,ta ari sanaca.Apskaties cik lietoti rati maksa,citi pat vairak ka mani 80 euro.

G Gunita Kalveite 11.01.2016

Tāpēc vienmēr vajag preci pārbaudīt, nevis pirkt kķi maisā... Tagad arī policijā neko nepieradīsi,jo diemžēl nav pieradījumu,ka rati tika pārdoti splēsti , smirdīgi utt...

Un pats galvenais,ka man nav neviena kaķa mājā,nekad nav bijuši.Un saplesti rati nebija,dodu 100% goda vārdu.Ļoti nozeloju,ka tos nesabildeju pirms pardošanas.

Isteniba man pilnigi vienalga ko te Inga no Bauskas raksti,netaisos tik zemu nolaisties un attaisnoties tavu bezkaunigo MELU pēc.

G Gunita Kalveite 11.01.2016

un kur tad ir tās bildes pēc kurām pircēja ratus velejās iegādāties??? Kur tas sludinājums ar bildēm?

E Ess 11.01.2016

Parādiet lūdzu to bildi kura bīja sludinājumā ss.lv

N Nora 11.01.2016

Jus pirms pārdošanas rātus nesābildējat????

Nesabildeju to vietu,kur viņa ir tagad sagriezusi.

N Nora 11.01.2016

Ja lieta aizgāja līdz tiesai,tad eksperti redzēs kas un kur...

G Gunita Kalveite 11.01.2016

Parādiet bildi ,kura bija sludinājumā pie ratu pārdošanas.

Bija ielikta tikaiviena bilde,ka jau ss.lv,ja neapmaksa tad vairakas nevar ielikt.Tad kad vina zvanija,defektus nosaucu.Teicu,ka pusotru gadu maja nostavejusi un vajadzes parmazgat.Vel teicu,ka somai ravejsledzis ķeras un kulbina ieksa netira un saplesti nekur nav.Vina tik noteica jā,jā tas nekas.

D Diana 11.01.2016

Jūs esat mamma? Pretīgi lasīt komentārus tavus... būtu godīga,paņemtu atpakaļ ratus un atdotu naudiņu. Tu tādos ratos vadātu savu bērnu? Katrs zin,ka kaķu čurām ir vnk briesmīga smaka. Labi, ka nepārdevi tos ratus man.... tagad visai Latvijai parādi cik higēniska sieviete esi.... super reputācija Tev garantēta ;)

K Kangarooo 11.01.2016

Var ielikt vairākus foto.