www.sudzibas.lv Vineta Biksāne Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Vineta Biksāne - Pārdeva ratiņus '' bez defektiem"

Pasūtīju no meitenes ratiņus, kurus atradu sludinājumā, pēc bildes rati bija super skaisti un izskatījās svaigi. Māsa vakarā aizbrauca pakaļ pie meitenes, ratiņi jau bija saliktā veidā (ņem un nes ārā) ratiņu vērtība 80eiro. Raitiņi atradās Madonā, (Pati dzīvoju citā pilsētā) . Bet sarunāju māsu, ka paņems ratiņus un atsūtīs man ar kurjeru. Proti, paņemot ratiņus neko daudz nepētīja jo zināja, ka es ar meiteni jau visu sarunāju, tāpēc mēs ar māsu viņai uzticējāmies. Māsa ratiņus uzreiz sapakoja un nodeva kurjeram.
Iepriekš protams ar meiteni sazvanījos, apjautājos par ratiņiem, meitene teica, ka nekādu defektu vispār nav, tikai stāvot noputējuši. Vakar saņemot ratiņus, sāku pētīt un gandrīz dabūju sirds trieku. Ratiņi, sapelējuši, visi nodiluši, lipekļi tik tālu nodilušu, ka nepilda savu funkciju, pāršūti un lāpīti no visām pusēm + smaka pēc kaķu čurām. . .
Vakar pēc šoka zvanīju meitenei, proti klausuli met nost. Es viņai sms veidā uzrakstīju, bet tad sākās apvainojumi un sāka mani apsaukāt. Nosūtīju arī meitenei bildes ar defektiem, tad vēl vairāk sāka mani apvainot, teica, ka es viņu šantažēju utt. Gribēju ar viņu vienoties, lai atdod kādu daļu naudas atpakaļ jo ratiņi ir nožēlojami un nav pat 1eiro vērti. Mēģināju izmazgāt, bet bez rezultāta.
Cerēju ar meiteni vienoties, bet tad sākās apvainojumu, slēptie draudzi un rupjības.

E

kritiķis001 12.01.2016

Vineta, uzraksti mums savas mammas brāļa vārdu uzvārdu, kurš strādā policijā. Arī esmu no madonas.
Šeit jau par tavu rupjo un agresīvo rakstu, tu vari dabūt administratīvu sodu. Par cilvēka goda apvainošanu ar lamu vārdiem, tu vari pat stāties tiesas priekšā!

H HIHI HI 13.01.2016

Par ipasuma bojasanu un cilveka apmelosanu ari var staties tiesas prieksa.

kritiķis001 12.01.2016

Vineta, tev būtu labāk, ja pircēja izņemtu iesniegumu. Iesaku sazināties un vienoties!

Kas man butu varbut janem sagraiziti un apčurati rati atpakal???????Nejutos nekur vainiga,nekur un man vienalga ko vina raksta.Man ir sava taisniba,un nevajag lai kads tai ticetu.Lai tiek policija skaidriba.

kritiķis001 12.01.2016

Tad sanāk ka pircēja sačurāja un un pati sašuva to visu kas ir attēlos? Tu viņai mazlietotus pārdevi, defektu nemaz nebija?

Pardevu kā lietotus un defektus nosaucu vinai pa mobilo.Rati nebija sacurati un sagriezti arskerem.Vnk kad atteicos atgriezt naudu,tad ielika bildes,sagraizija ratus un vel uzrakstija,ka rati ir sacurati.Atriebiga un nekauniga pirceja.

kritiķis001 12.01.2016

Vineta, tu tak vari ieberzties galīgā maisā par to vien ko pati raksti. Vai tu esi tik trūcīga, ka no miskastes tirgo ratus? Tad vajadzēja labāk palūgt godīgi kādam naudu ja nav cigaretēm vai šmigai.

Nu redz kadai tadus ratus vajadzeja:DDDD Ja nebija naudas par ko nopirkt mazlietotus vai jaunus,tad vareja vispar nepirkt.

kritiķis001 12.01.2016

A tu Vineta neesi padomajusi, par to ka cilvekam varbut ir grutibas ar naudu vai cilvekam ir veselibas problemas. Tapec mekle sev iespeju robezas ko var atlauties?! Un izskatas, ka reali nirgajis par tautu ka tadu.
Vineta, domaju ka tu esi auksta un nezeliga sieviete atteciba pret citam sievietem un mammam. Tev laikam bernu nav ja vari par otru mammu nirgaties. Tev vajadzeja priecaties un gavilet, ka cits tev ticeja.
Vot ta milie tautiesi, mes pamazam izmirstam...

kritiķis001 12.01.2016

A es reāli redzu urīnu uz viena attēla un domāju ka tas urīns jau sen tur ir. Es domāju ka tu Vineta, ieberzies...
A zini, tu tak tāda neesi vienīga kura ar lūžniem pelna piķi. Paskat, pat oficāli Delfos pasludinātas tādas krāpnieces.

Krapnieks diemzel ir tas kas savac naudu un preci nepiegada.Lietots ir lietots,gribi perc gribi neperc.Neviens tev nespiez to darit.

kritiķis001 12.01.2016

Man madonā dzīvi biedri, es intereses pēc apjautāshos cik bagāta tu esi, ka vari but tik aukstparatiga pret citu un vel pie tam sievieti - mammu.
Tas tā ponta pēc...

oki doki dari ta:DDD

kritiķis001 12.01.2016

A kādus defektu tu nosauci pa telefonu? Tak to reāli var pārbaudīt sarunas visas ir piefiksētas tīklos, tas tak drošībai - ja nu draudi.

Jā,noteikti lai parbauda,to ko teicu un kadus defektus saucu.

kritiķis001 12.01.2016

Tak uzraksti, lai mēs arī zinam.

kritiķis001 12.01.2016

Da nu, kaut kā tu te samelojies... palasot ko tu raksti, Vineta.

N Nora 12.01.2016

Ah,Dievs,vai tiešām vel ir kāds,kas nerēdz,kā tas ir lielā mera istā,bezkaunīga krapšana!?Kā man sazīnāties ar to sievieti,es viņai par velti sagadašu ratus!

H HIHI HI 13.01.2016

Sakties ka neieberzies Nora.Tevi tapat izvazas pa socialajiem,kaut tie rati bus pa velti,vina tak sagraizis sabojas un vel saliks bildes.Labak pa gabalu turies no tadam pircejam.

N Nora 12.01.2016

Man tads jautājums Vinetai,vai jus pati pirktu savus ratus tada stāvoklī,kadus pārdevat?Vai tiešām tik daudz bezkaunības vispār piedāvāt pārdošāna netirus,sašutus tik neglīti un tagad vēl runāt par sevi,cik Jus esāt balta un pukaina?!

H HIHI HI 12.01.2016

Redz meitene defektus nosaukusi,bet tad kapec bija japerk?Lietotus ratus nepirktu.Pati vien ir vainiga,ka neaskatijas ratus.

kritiķis001 12.01.2016

Vineta, jut taču esiet nelaimīga ja pat te varat uzdrīkstēties tik rupji runāt ar ņirgāšanos. Nabaga jūsu vīrs, es sev tādu sievu vai radinieci Brrr...negribētu.

Ar tadiem defektiem,kadus tagad pirceja ir sataisijusi????

N Nora 12.01.2016

Nu,nemēlojat kaut sev,tas ir grēgs!

H HIHI HI 12.01.2016

Izkatas ,ka nabaga radinieces salasijusa,lai apvainotu cilveku.Pirceja vainiga simts procenti.Kur var pirkt ratus,ka nav redzeti?Vel kurjeram maksat?Užassss

kritiķis001 12.01.2016

Tad jau sanāk, ka ratiņus bez defektiem pārdevi un tas kas ir attēlos pircēja pati uztaisīja?

kritiķis001 12.01.2016

Vineta, da tu saputrojies savās afērās, tāpat kā visas citas krāpnieces kuras ir melnajā sarakstā. Un tu tur arī jau esi.
Da tādas kā tu šeit ir davalam un visas '' godīgas''

H HIHI HI 12.01.2016

Kritiķis001 te ņemas,kā veca tante pa socialajiem.Vai nav laiks aiziet uz poda.

V VIŅA 13.01.2016

TO HIHI HI
Nu vismaz Kritiķis001 pa tēmu ņemas, ne kā jūs abi(as) :D :D
Tā kā Vinetiņ,nezinu vai rati bija tā vērti lai sabojātu par sevi reputāciju visas latvijas mērogā

H HIHI HI 13.01.2016

Jau ir sabojata hi hi hi,kooo tuur vairs hi hi hi.Gribi teikt,ka vinai janem tavi sacuratie rati atpakal???KO tu gribi panak ar tooo?SAGRAIZIJI un SACURAJI ratus,sabojaji iapasumu.TU KA RATU PIRCEJA ESI NORMALA,VAI TEV PUTNI GALVA???Vismaz nepazemo sevi,jo par tevi visi tapat nirdz hi hi hi

dzipis 13.01.2016

Tiešam drausmas.Ceru,ka pirceja ari sodu saņems.Meli,īpašuma bojašana,naudas prasišana.Vinai čeks ir,ka vispar ir maksats?

V VIŅA 14.01.2016

To Dzipis
Jūs no vienas sādžas? Palasi informāciju kura klejo pa soc. tīkliem. Nauda ir pārskaitīta - tātad jā pierādīt var, ka samaksāts :) Kā arī pati pārdevēja ir pateikusi, ka naudu saņēmusi.Un kāds vēl čeks, ja pērc no "rokas"?
Un viņa ka pircēja ir normāla, jo jebkurš pie pilna saprāta cels prasību par iegādātu brāķi. Pie tam, pārdevēja šos visus defektus veiksmīgi noslēpusi.
Bet to tālāk jau risina šobrīd policija.

L Lepnā Lavīze 14.01.2016

Visi - tie ir tava lauku miesta vietējie dzērāji?

L Lepnā Lavīze 14.01.2016

Tak saprotams, ka Hi-hi, Vineta un Džipis ir viena un tā pati persona vai labākā gadījumā draudzenes. Naudas samaksu pierādīt vienkāršāk par vienkāršu - pati Vineta atzinās, ka ir saņēmusi naudu, tepat sarakstē, un ka netaisās atdot. Policija var pieprasīt datora IP, no kura rakstīti komentāri. Attaisnojums, ka Inga mājā ielīda pa logu un pie tava datora piekļuva, neies cauri. Pārējais arī neiztur nekādu kritiku. Cauruma malas attēlā spurainas, bet ja griež ar šķērēm, ir gludas. Kaķi var piečurāt arī, ja iepriekšējā saimniece ratiņus likusi koplietošanas gaitenī. Inga ratus sačurāja - vai tas jau nav marasms no pārdevējas puses?

H HIHI HI 14.01.2016

Nenosmieties par tirgus bābām,kas ņemās gar suda ratiem.Noras tante vai zin,kas ir krapnieciba liela valsts apmera?Te kads vispar ir apkrapts?Cik klases beidzi skolā?Iveta tu esi tā pati kas pirka ratus,ja tik smalki visu zini?Varbut maksajuma uzdevumu ieliksi šeit,lai visi redz ka vispar ir kaut kas pirkts.PILNIGI SKAIDRS,KA PIRCEJA INGA TE LIEK KOMENTAEUS VIENA LAIDA.Un ja jau rati tika sašuti visas malas,tad jau to lielo caurumu domaju,ka noteikti butu tapat sasuvusi,nevis tev pardodu.BEIDZ MELOOOOT!!!!!!!TEVI INGA NOTEIKTI IR JASODA PAR CILVEKA APMELOSANU UN NESLAVAS CELSANU.TUR ES DOMAJU BUS VEL VAIRAK JASAMAKSA KA PAR LIETOTIEM RATIEM,KURU CENA TIESI TADA ARI IR AR VISIEM CAURUMIEM.

L Lepnā Lavīze 14.01.2016

Es nepirku tavus ratus un neesmu Inga. Rakstu vēlreiz: sarakstē ir pierādījumi, ka autore pirka tos ratus un tieši par 80 eiro. Saprotu, ka nauda jau pirmajā dienā notērēta, jo laukos liela nabadzība, bet ja pircēju neapmierina kvalitāte, tad jāpaņem atpakaļ un nauda jāatdod. Kaut pa daļām. Vispār 80 eiro par nolietotiem ratiem ir dārgi. Protams, radiniecei, kas viņus ņēma, vajadzēja sazināties ar Ingu, un uzzināt, vai ņemt, bet tas tā...