VertuCatalog.lv - piegādes laiks

28.06.2012 tika pasūtīts ventilators Bionaire BT19-I Column Fan, apmaksāts bija tajā paša dienā(ceturdienā),....Mājas lapā ir rakstīts: Piegāde Latvijas teritorijā ir maksas un to nodrošina 24 - 48 stundu laikā..... Piezvanot 09.07.2012 saņēmu atbildi ka pagāja vēl tikai 5 dienas, un ka tas ir normāli..

V

F ferfreak 09.07.2012

Nav pirmā, ne pēdējā reize. Man vienam draugam šitā šie džoriki nočakarēja pasūtījumu, jo nevarēja nedēļas laikā (pretēji solītajam) piegādāt foto objetīvu.

A Aretus 08.11.2012

Piegādāja 4-6 dienu laikā. Termiņā!

U Ugoxx 24.02.2013

Pilnīgu piekrītu par termiņu neievērošanu. Viņi skaita tikai darba dienas. Pirmo reiz pēc pasūtījuma veikšanas zvanīju 6 dienā (es tā izrēķināju), bet pēc viņu rēķina bija tikai 3 diena, neesot ko traucēt. Nākošo reizi zvanīju vēl pēc 6(darba dienām) - preces vēl neesot, vai ta viņi speciāli to turēšot. Tad pēc 4 dienām zvana, ka var saņemt. Ja izvēlas piegādi viņu birojā, tad vēl problēmas ar preces saņemšanu. Izrādas tā prece nestāv vis kaut kur viņu birojā, bet gan pie kurjera, kurš man tagad jāgana rokā. Atbilde no viņu puses bija - "vajadzēja izvēlēties piegādi, tad prece sen jau būtu pie manis". Bet kāpēc man maksāt par piegādi, ja es varu aizbraukt tai precei pakaļ.

J janis Tilciks 14.03.2014

No šī uzņēmuma pirku gan mob.tel., gan fotokameru. Pasūtot nebija nekādu problēmu, apkalpošana laba. Man patīk šis uzņēmums. Noteikti vēl pirkšu no viņiem preces!