www.sudzibas.lv VertuCatalog.lv Neatmaksā naudu par nepiegādātu preci

VertuCatalog.lv - Neatmaksā naudu par nepiegādātu preci

Šobrīd nevienam neiesaku vērsties šajā "veikalā". Pasūtījuma piegādes termiņi kavēti vairākkārt, lūgums atmaksāt naudu vai atbildēt rakstiski/elektroniski tiek ignorēts, aizbildinoties ar iespēju sūtīt ierakstītu vēstuli uz juridisko adresi, kurā neviens nav sastopams un ierakstītā vēstule paliek gaidīt adresātu pasta nodaļā bez pieprasījuma. Pircēja tel.nr. ir nobloķēts un vertucatalog.lv ignorē jebkādu sazināšanos. Jāpiebilst, ka uzņēmuma valdē nesen ir izdarīti grozījumi un veikals it kā nemanot pāries uz citu SIA, šādā veidā mēģinot izvairīties no saistībām. Ja tuvākajā laikā šis veikals neizpildīs savas saistības, ir sagatavota dokumentu pakete PTAC un u.c. iestādēm.

_ _anonymous_ 03.09.2014

Tāds pats gadijums. Neesi viens/a - neatbild, neatmaksā, griezīšos uz iestādēm. Gribētos izplatīt informāciju, lai šis "veikals" netiktu izmantots nekad.

V vertucatalogpircejs 04.09.2014

vertucatalog.lv jāsūdz tiesā par krāpšanu, ar visu Kasparu. 2009.gadā laikam bija slikta mācība.

M Madars Opelts 05.09.2014

Mums tieši tas pats. Pasūtījām fotokameru aprīlī. Nav ne naudas, ne kameras. Komunikācija nav iespējama.

D drbro 06.09.2014

Šitais zaglis vēl nav aiz restēm ?

č Čupakabra 06.09.2014

Nez kur cilvēki "izrok" tādas mazpazīstamas firmas? Man ir gadījies pasūtīt gan kafijas automātu no Cenu kluba, gan kondicionieri no Xnet. Pie kam - ak likteņa ironija- kafijas automāts bija ar brāķi, kondicionierim trūka rāmīša. Bet! Cenu klubs ar kurjeru operatīvi atsūtīja citu ( kopā ar kafiju!) un savāca brāķi ( tas bija bez liekām formalitātēm). Pēc zvana uz Xnet rāmītis jau nākamajā dienā bija klāt. Secinājums - jāizvēlas zināmi pakalpojumu sniedzēji, kas nečakarē klientus. Sveiciens un paldies abām šīm firmām.

_ _anonymous_ 08.09.2014

Papildus info - ir izveidoti vairāki fake konti lai šo informāciju astpēkot dažādās lapās piem. salidzini.lv, sudzibas.lv (http://www.sudzibas.lv/profile-42577), antireklama.lv.

P pawab 17.10.2014

Pievienojos! Ppasutijam dargu objektivu pagajušā gadā, kuru ari ne esam saņemuši un nauda ne bija atrgriezta. Tagad redzam, kā Kaspars nomainijis firmu: Vecai firmai (SIA V-catalog) tagad ir jauns ipašnieks — kaut kads baltkrievs Genadijs, kurš kļuva par īpašnieku ši vasarā (Genādijs kļuva par ipašnieku 7 vairāk līdzīgos uzņēmumos tajā pašā laikā). Tagad rakstīsīm prokuraturā. Par rezultatiem došu ziņu.

V vertucatalogpircejs 19.10.2014

pawab, atraksti, [slēpt]@inbox.lv . ja gribi pievienoties nopietnai kolektīvai prasībai.