www.sudzibas.lv VertuCatalog.lv piegādes termiņu neievērošana

VertuCatalog.lv - piegādes termiņu neievērošana

Nevienam neiesaku sasaistīties ar šito "kaktu kantori". 8.aprīlī pasūtīju preci, solīja piegādāt 12 darba dienu laikā. 19.aprīlī man bija paredzēts ceļojums, sūtīju e-pastu ar jautājumu vai nav iespējams veikt piegādi ātrāk, vai arī preci saņamt personīgi Rīgā. Saņēmu atbildi, ka preci sūta no noliktavas Eiropā, 12 darba dienas, solīja zvanīt, kad pienāks. Šodien jau ir 16!!! DARBA diena (3 nedēļas), no preces ne ziņas ne miņas. Šodien sūtīju kārtējo e-pastu, atgādināju par sevi, bet pagaidām neviens neko nav atbildējis. Ja tā turpināsies, pilnīgi droši ka prasīšu atpakaļ samaksāto ne mazo naudu, vai meklēšu palīdzību vienā citā kantorī, konkrēti pret Kasparu Rozena k-gu..

J

J janis Tilciks 14.03.2014

Varu teikt, ka visumā esmu apmierināts ar komunikāciju un attieksmi. Visi mēs kļūdāmies, bet spēja atzīt kļūdas un tās labot ir pat ļoti uzteicama. Iespēju robežās arī turpmāk izmantošu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.