www.sudzibas.lv VertuCatalog.lv klientu apkalpošana

VertuCatalog.lv - klientu apkalpošana

Attieksme pret potenciālajiem klientiem vienkārši pretīga! Paši pat nepiezvana un neinformē par kaut kādām iespējamām izmaiņām, kad piezvanu pats, tas saka, ka esot sūtījuši e-pastus un vēl nezin ko, lai gan nekas tāds nav bijis, neviens e-pasts no viņiem nav saņemts! Un viņu mājas lapā norādītā informācija arī ir pilnīgi aplama - ne viņi var piegādāt preci 2 dienu laikā, ne arī ir iespējams samaksāt skaidrā naudā saņemot preci, bet izrādās, ka tikai ar pārskaitījumu! Ceru, ka viņi ilgi vairs nepastāvēs! Tā ir vienkārši cilvēku šmaukšana un nekas vairāk!

J

Q QWE 01.02.2011

Nav ko līst pie visādiem krūmu kantoriem ar "tipa" skanīgiem nosaukumiem. "Za što barolsa, na to i naparolsa", jeb "Loh, eto suģba".

Z Zinaida 01.02.2011

A 4to tam predlogajut-intimtovari?

B Bonna 05.07.2011

Lielisks veikals! Esmu ļoti apmierināta gan ar servisu, gan piegādes ātrumu, ieteikšu šo veikalu arī citiem!

E Ella 21.11.2011

Obsluzivanie uzasnoe! sami ne zvonat i na e-pasts ne pisut. Sroki postavki ne sobludajutsa. Mi zdali bolse mesaca (s momenta perecislenija deneg internet-magazinu), otkazalis i kupili v drugom meste desevle i v tecenii 1 dnja.

J JānisĒrglis 13.12.2011

Atsaucīgi un zinoši pārdevēji, laba cena. Iesaku! Žēl ka dažas lietas nav uz vietas un ir jāpasūta, bet ar to ir jārēķinās dzivojot Latvijā.

A ArtMan 09.06.2012

Не знаю, вроде всё нормально

J janis Tilciks 14.03.2014

Veikalā bija izcila apkalposana! Piezvanīju uz norādīto tālruni un jau nākamājā dienā pēcpusdienā saņemu savu preci!!! Lieliski... Apple Imac 27" QC i5 2.