Valmieras peldbaseins - Serviss

Līdz šim apmeklēju Valmieras peldbaseinu Pārgaujas ģimnāzijā. Neiepatikās attieksme pret maksājošu klienti peldbaseina maksas grupā. Baseinā pieejami četri celiņi no kuriem maksas grupai atvēlēts tikai viens! Nesaprotu, kāpēc man aizrāda, ka jāpeld celiņā, kurā vienlaicīgi peld pieci cilvēki, ja divos blakus celiņos katrā ir tikai pa vienam? Pie kam piefiksēju, ka ne visi par šo pakalpojumu maksā!

E

Z Zuze 27.10.2009

kaut kas ģenials ka pastāv vēl dalīšana celiņos :DDD

S Sani 05.11.2009

Nu acīm redzot, nemaksā tie kuriem firma ir noīrējusi veselu celiņu. Un no firmas aiziet viens darbinieks. Tur nu neko nevar padarīt. Ja man būtu tāda iespēja peldēt vienai, arī izmantotu, un Tu, kas neesi no "manas"firmas, nav ko līst kur nevajag.

M Martins 06.11.2009

Nu tu dod Sani. Tava firma noteikti rullē... bet ko lai dara tie nabaga "bez firmas" cilvēki, kas samaksā un vēlas normāli peldēt?

A Airis 08.02.2010

Normāli, ka ir dalījums celiņos...tie, kas nemāk peldēt, peld vienā celiņā, tie, kas daudz maz kustās uz priekšu, tie peld atkal citā, profiņi arī peld atsevišķi...nekā jocīga tur nav, tāda prakse ir visur...ja peldēt nemāki, tad peldi kopā ar tādiem pašiem!!

L linda 01.09.2010

pargaujas peldbaseins man galigi nepatik, bet kur valmiera peldeet ar 3gadiigu beernu...valmiera domaa un rada???Smiekli naak...

F fifačka 01.09.2010

R Robis 11.01.2011

Labi, ka par to kāds jau ir uzrakstījis!
Maksas grupas rullē!!! Šodien cēlos 06.45 ar mērķi paplunčāties Valmieras peldbaseinā. Ierodos un ko es ieraugu? Puse MAKSAS GRUPU baseina atvēlēta treneru uzraudzītiem jauniem censoņiem, viens celiņš atvēlēts elitārai personu grupiņai - sporta klubs Aqua un tikai viens celiņš reālu naudu maksājošiem valmieriešiem, kuri tur peras kā siļķes mucā. Latviešu izpratne par biznesu!

Z Zane 15.03.2011

Es uz Valmieras baseinu eju neilgu laiku, man gan tur viss apmierina. Protams, ka ir reizes, ka celiņā ir 4-5 cilvēki un tas ir traucējoši, tiem, kas peld ātrāk un trenējas, bet ir taču iespēja noīrēt savu celiņu un peldēt vienam pašam, bez jebkādām problēmām. Kā arī saprotami ir tas, ka, ja firma samaksājusi pa 2 celiņiem un atnākuši tikai 3 cilvēki, tie tik un tā paliek Firmas apmaksātie celiņi un pārējiem tur nav ko meklēt.
Nesaskatu nekādu problēmu, kas grib tas peld, kas negrib, nepeld.
Ir arī iespēja braukt un peldēt Priekuļu baseinā.
Lai veicas!!!

E Eseessesesesesees 15.03.2011

Un arii vanaa var peldeet ...