www.sudzibas.lv Valeo maksas acu ārsts mazulim

Valeo - maksas acu ārsts mazulim

Dārgās māmiņas un tēti!
Gribas padalīties ar pieredzi, zvanot uz Valeo reģistratūru, lai pieteiktu savu mazuli (1 gads) vizītei pie acu ārsta.
Uz jautājumu: "vai varu pierakstīt mazuli pie acu ārsta",
seko atbilde - "Nē, nevarat. Jūs varat nākt šodien (pirmdien), maksājot par vizīti 5 Ls".
Uz manu atkārtototo jautājumu, " vai ir iespējams pierakstīties rindā pie acu ārsta, bezmaksas vizītei?"
seko nepārprotams - "Nē!"
Es, protams, visu saprotu, bet ar tādu nekaunību sen nebiju saskārusies. Ja arī reģistratūrā nebija pieejams rindas saraksts, tad varēja taču pateikt - piezvaniet lūdzu pēc nedēļas vai tml. Bet izskatās, ka Valeo šāda prakse ir ikdiena.
Tajā pašā laikā, piezvanot uz Bērnu slimnīcas poliklīniku, saņemu konkrētu piedāvājumu; lūdzu 2011. gada 24. janvārī.
Nu tā - esmu izteikusies. Ceru, ka tā ir viela pārdomām un ceru, ka kontrolējošās iestādes savu darbu veiks pienācīgi. Un ceru, ka neviens no vecākiem uz šādu Valeo triku neuzķersies, jo BĒRNIEM MEDICĪNAS PAKALPOJUMI IR BEZ MAKSAS!!!

L Lude 10.11.2010

TU DURA KO TA NEGAJI PIE GALVENA ARSTA AR SAVU PRETENZIJU, LAI SAKARTO SAVU IESTADI UN ZIN KA STRADA DARNINIEKI. KO TE TAGAD BLAUJ...IDIOTE

D Dīdī 10.11.2010

To lude-Vienīgā DURA te esi tu. Māmiņa tikai gribēja pabrīdināt par to kad tā nebūt nav visur un ka citur medicīna bērniem ir bezmaksas.
Paldies jums Linda, par to ka nepalikāt vienaldzīga un pastāstījāt to citiem.

L Linda 10.11.2010

Izskatās, ka te vairāk bļauj kāds cits, proti, Lude :)
šo lapu sauc - sudzibas.lv, tad nu es sūdzos, bet viss pārējais uz tevi neattiecas, ko un kā es daru...:)

L Linda 10.11.2010

To Dīdī - paldies par sapratni un atbalstu :)

D Dīdī 10.11.2010

To jau sapratīs tikai cilvēks kam šī tēma nav sveša;)

P Pienene 12.11.2010

Tur tiešām ir pretīga attieksme.. Tieši tā sieviete reģistratūrā.. Man vēl joprojam mājās kaut kur mētājas nosūtījums pie!!! acu ārsta!!!
Gribēju aiziet ar bērnu, jo ir plankums melns, gimenes ārsts teica, ka nekas traks, bet ja gribat pārliecināties, lūdzu nosūtījums! Mēģināju divas reizes, no sākuma ārsts bija atvaļinājumā, tad pēc kāda mēneša tāda pati situācija. Teica, ka gribat, tad gaidiet un nevis pierakstīja, bet teica pārzvanīt pēc mēneša. Itkā tad situācija mainītos... Kad bijām tur ar kādu citu jautājumu, viņa runāja pa tel, neskatījās pat, ka aiz manis jau rinda.. Es pirmā piegāju, nostāvēju 20 min un pagrizos, aizgāju.. Tēmas viņas sarunas bija ikdienišķas..
Citu reizi gāju, tad pierakstīja, tad uzkliedza virsū- neredzat kur pildsplava, nemiet un paši rakstiet..
Īsāk sakot, cilvēks pilnīgi nekompetents šīm darbam, nez kāpēc viņa tur vēl joprojām strādā, laikam draud priekšniekam, ka uzspridzinās centru, ja atlaidīs! :)

O OLGA 12.01.2011

linda tu toč esi dura...Bezmaksas acu arsts Valeo ir tikai ar nosutijuju no gim.arsta .