www.sudzibas.lv Valeo Valeo centrs

Valeo - Valeo centrs

Stāstu tiem kuri apmeklē Stinu ielā 8 Veselības centru Valeo. Drausmīga attieksme pret jebkuru pacientu. Sakot ar reģistratūru, kur sēž neaudzināts un neizglītots personāls.Ģimenes ārstus -tiešām labus tur var pa pirkstiem saskaitīt.Žēl pie viņiem vairs nevar pieregistrēties, jo viņi apkalpo vairāk par 2 tūk.pacientu.Ar speciālistiem tieši tas pats notiek.Es varu no savas puses pateikt, ka biju iepriekš pierakst.Veselības centrā Ziepniekkalnā, tur ir ideāla attieksme pret cilvēku un speciālisti super.Nonākot Valeo sakarā ar pārbraukšanu konstatēju, ka labāk iet pa naudu kautkur citur.

V

L L 11.11.2010

Jā, tā ir. Saslimstot, pieredze rāda, ka doties turp ir visai bezjēdzīgi, jā, izrakstīs zīmi(esmu skolniece) un samaksāsi ģimenes dakterītei savu latu par mazāk kā 5 minūtēm. Bet, ja tu sāc prasīt vairāk par to, piemēram nosūtījumu uz analīzēm(sakarā ar noteiktām problēmām), tad jūties kā būtu noziedzies :D
Ar citiem ārstiem gan ir arī laba pieredze. Speciālistiem( acu ārstu, ļoti laba fizioterapeite, ar zobuārstēm kā nu kuru, bet ir arī ļoti jaukas) tā situācija ir daudz gaišāka.
Un reģistratūra... tur gan ir Dieva zīmes. Visnepatīkamākā laikam ir bijusi pieredze ar zobārstniecības reģistratūru, bet tas jau cits stāsts.

O OLGA 12.01.2011

Valeo registratura ir viens stulbs sievisks tumsiem matiem nedaudz dusiga ar brillem latviete, kas negribigi atbild uz telefona zvaniem, ja saksi vairak ko jautat ta sak dirsties, vina jau ir dabujusi par mizu, bet nezkapec vel tur sez.Valeo ir tikai dazi normali gim.arsti .

A Anna 07.08.2011

Kops biju Valeo centraa un biju pierakstijusi pie gim aarstes Ainas Viitolas sevi un savu beernu, varu drosi teikt kad biju pie vinas pirmo un peedeejo reizi, jo taada necilveeciska attieksme nav man jaapacies, beenam meenesiitis apriteejis un vina jau klaigaa par to kad nervi netur jo beerns raud!Kautkaads murgs!Valeo ir drausmiigi personaala darbinieki, ne visi, bet nu lielaakaa dala!

E Elīna 05.09.2011

Piekrītu! Attieksme ir drausmīga. Šobrīd jau stundu no plkst. 8 - plkst. 9. nonstopā cenšos sazvanīt reģistratūru, nav vēl izdevies. Vai nu neceļ vai aiņemts. Bet kad pacels, nolamās!

A Atklāti 05.09.2011

Aina Vītola savulaik apstaigāja visus dzīvokļus, lai savāktu sev pacientus, lieki piebilst, ka labs ārsts nav spiests ''meklēties'':))
Valeo neizglītotu krievušlu paradīze, iesaku apmeklēt tikai savu izvēlēto ārstu, neriskējot ar savu nervu sistēmu apmeklējot citus.Brīdinu māmiņas un tētukus rēķinieties, ka šai krievu branžā, jūs ar savu mazuli iepriekšējā pierakstā varat sēdēt vairākas stundas, jo citi līdīs bez rindas, ar ķipa baigām kaitēm un vainām vai kā parasti pēc receptītes iznākot no ārsta kabineta pēc stundām 2! Oftalmologs jūsu bērnam tiks pēc mēnešiem 3iem...

H hello2000 20.12.2018

латыш и образованность - вещи несовместимые. Был в Валео в 90-их - отличная поликлиника, но в любом случае лабатым там не место. Не знаю как сейчас. но что-то мне подсказывает Велео отключили финансирование так как он в русском раёне. Но и тем не не менее в 1000 раз лучше чем лтышские недодоктора.

H hello2000 20.12.2018

в русском районе