www.sudzibas.lv Ivory Rentals Nekaunīgs uzņēmums

Ivory Rentals - Nekaunīgs uzņēmums

Sveiki! Rakstu Jums par uzņēmumu, kas atstāj savus klientus nakts vidū uz ielas! Mana mamma nedzīvo Latvijā un katru reizi kas lido uz Latviju viņa nomā auto, arī šoreiz uz lieldienām, šoreiz izvēlējās Ivory rentals. Mana mamma izvēlējās arī izmantot pakalpojumu taksis no un uz lidostu par papildu 30 eiro. Atbraucot Bolt taksis sagaidīja, paņēma auto no biroja un it kā viss ok līdz brīdim kad tas bija jaatgriež.. 4. aprīli mamma ar kompāniju vienojās ka 5. aprīli plkstt 03:30 viņa piebiroja noliks auto un viņu sagaidīs taksis, jāpiebilst ka visa komunikācija notika whatsapp. 5. aprīļa agrā rītā mamma ar mazo brāli devās uz biroju ieradās tur nedaudz agrāk, bet viņu tur neviens nesagaidīja, viņa centās ar viņiem sazināties bet nesekmīgi, viņa nogaidīja līdz 3:40 un tad zvanīja man lai sauktu taksi savādāk nokavētu lidojumu. Visu dienu kompānija neatbildēja ne uz zvaniem ne uz īzziņām, tikai vakarā attapās ka atstājuši cilvēku ar bērnu uz ielas nakts vidū. Kompānija it kā atvainojās bet tad sekoja pārmetumu jūra kas vēl tagad nebeidzas. Pirmais pārmetums bija par to ka mašīna netā noparkota, kas ir tiesa, bet tas ir viņu stāvlaukums, kas nebija pilns, cilvēks stresā saprot ka viņu neviens nesagaida, parkošanās šajā situācija nebija prioritāte. Tad pārmetums par to ka bija jāzvama uz citu mistisku telefona numuru lai gan paši pirmajā telefona sarunā teica ka visa komunikācija whatsapp lietotnē. Tagad kad gaidām depozīta atgriezšanu, pēkšņi uzradies sods par to parkošanos ko mēs neesam redzējušas, mašīnas tīrīšana dārgākā nekā tika teikts pirmstam un pārmetums aiz pārmetuma, bet tas ka viņi atstājā cilvēku uz ielas pa nakti, tas nekas viņuprāt! Tiešām ļoti nekaunīga attieksme un neiesaku nevienam šo kompāniju