N Nata 23.10.2008

Mēs arī bijam pie viņa kadus 8 gadus atpakaļ. Atteiksme diezgan rupja, bet ka par specialistu neko sliktu nevaru pateikt. Bēt bērnam ir bail velreiz apmeklet šo dakteri.

L Ludmila 23.10.2008

Я у него была несколько раз по срочной необходимости!!! Боже! Никогда его не забуду и его злющую страшную медсестру! Я всегда от него уходила со слезами на глазах! Берегитесь его!!! Все кто у него был, больше к нему не хотят обращаться.

S Santa 21.04.2009

arī nācās saskarties vispār ar Valeo centra ķirurgiem, attieksme tiešām nav no tām labākajām, neprofesionāli(kas ir pats svarīgākais aspekts), vēsi.

D daniela 20.10.2010

ari biju pie Dr.Titāna, ja, var but vins ir parak rupjs, bet vins ir loti labs specialists. Jums vairaak patiks ja dakteris smaidies jums prieksa, bet neko nemak? mes runajam ne par personas raksturu, bet par daktera spejam medicinaa.

B Bios 20.12.2017

100% piekrītu, mani iteresē tikai rezultāts.

Z zinaida 28.01.2011

A vi vse k shveklisu shodite! Tam vi vse i pojmete! Urod! Drugih slov ja dejstviteljno najti ne mogu!

S sanija86 20.12.2013

Mēs ar dēliņu pavasarī apmeklējām šo ārstu, neko sliktu nevaru teikt. Savu darbu prot, bet nav omulīgs ārsts.

L Lastochka 10.07.2014

Я прохожу лечение у доктора Титанса. Довольна его отношением: внимательный, неторопливый, отвечает на интересующие меня вопросы, а самое главное - выбрал эффективный метод лечения и я очень быстро пошла на поправку! Хотя перед этим я обращалась к другому доктору и упустила время, т.к. доктор оказался профаном.. Благодаря Титансу я почти в норме. Я очень рада что попала к этому доктору

N nika 02 28.02.2017

Pateicoties dr. Titānam, mans bērns tika izglābts, jo veselu nedēļu slimoja, it kā ar gripu, taču patiesībā, bija plīsusi aklā zarna. Ārsts, uzreiz noteica īsto diagnozi un aizsūtīja uz slimnīcu, kur to momentā izoperēja. Gan māsiņas gan pats dakteris pret mums, vienmēr ir bijis gana laipns, uzmanīgs. esam pie viņa bijuši, vairākas reizes.

A Anita Streikmane 20.12.2017

Ejam ar meitu pie dr.Titāna ar grūtu sirdi šo izlasot. Neticiet! Dakteris ir labs! Stingrs, mierīgs, bez liekvārdības, visu uz vietas perfekti izdarīja un nepamet novārtā, liek nākt un nākt kamēr viss būs droši. Esmu pateicīga viņam! (2017.g.dec.Grebenščikova ielā)

M Maruta Rūsiņa 11.01.2018

Varu piekrist katram vārdam! Šobrīd vēl regulāri apmeklēju dakteri, bet nevaru teikt nevienu sliktu vārdu!

A Anastasija Gvidoti 26.05.2018

Мне нравится Титанс. Вот Бергманис не очень, постоянно пишит что с ребенком всё в порядке, хотя жалоб выше крыши. Бергманис холодно относится к пациентам и работает на конвеере. А Титанс, если надо, даже направление даст к другим специалистам, обязательно посоветует что-то.

R R94J 21.08.2020

Mēs tikko bijām pie dr. Titāna VC4 uz konsultāciju. Man un vīram likās ļoti profesionāls ārsts, bez liekiem uķi-puķi. Attieksme arī ļoti laba, visu izstāstīja un ieteica. Apskatījās bērnu un sniedza padomus. Smaidīgs cilvēks. Ja būs jāiet atkal, es noteikti iešu pie DR.Titāna