www.sudzibas.lv TVshopExtra Robots putekļusūcējs ar UV lampu

TvShopExtra - Robots putekļusūcējs ar UV lampu

Sākšu ar to, ka silti iesaku visiem turēties pēc iespējas tālāk no šī uzņēmuma un iegādāties preci citur. Iemesli izklāstīti zemāk:1) Apzināta klientu mānīšana (to gan mūsdienās mēdz saukt par mārketingu, bet šajā uzņēmumā tam vienkārši nav robežu, galvenais - pārdot).2) Nekvalitatīva prece - mans robotiņš ir pienācīgi strādājis tikai dažas dienas, UV lampu darbībā tā arī neesmu redzējusi.3) Nekvalitatīvs (ar to es domāju arī neefektīvs) un ārkārtīgi ilgs garantijas remonts.4) Nepatīkama un pat rupja klientu apkalpošana (tas gan neattiecas uz posmu pirms preces iegādes - kamēr naudiņa nav uzņēmumam kabatā, tikmēr visi jauki un izpalīdzīgi).5) Uzņēmums izvairās no klienta prasību uzklausīšanas un izpildīšanas, respektīvi, dara visu pēc saviem uzskatiem, nekonsultējoties ar patērētāju pat par iegādāto preci, kas ir patērētāja privātīpašums.6) Ignorē ziņojumus no Patērētāju tiesību aizsardzības centra un pat tiesas.Es apzinos, ka ne visi interneta veikali ir šādi, bet, pateicoties šim konkrētajam uzņēmumam, to reitings manā uztverē ir strauji krities... Novēlu visiem uzmanīgi izvēlēties preci un pēc iespējas pārbaudīt uzņēmuma reputāciju!

J

A Aijeite 04.04.2017

Man XRobots jau ir gandrīz 3 gadus un joprojām strādā lieliski. Vienīgi akumulators jau sāk nolietoties un ar vienu uzlādi tagad tīra aptuveni 30-40 minūtes, nevis 2 stundas, kā bija sākumā. (ja paskatās citus modeļus - jauns robots tīra līdz stundai). Bet akumulatoram garantija jau parasti arī netiek dota, jo tā kalpošanas ilgums ir atkarīgs no lietošanas.
Salīdzinot ar citiem robotiem, ko biju lietojusi iepriekš, šis ir gan vizuāli simpātisks un atšķirīgs no citiem (piemēram, I-Robot), glancēta virsma, bez tradicionālā bampera. Un tas ir arī pārsteidzoši kluss. Vīrs sākumā bija kategoriski pret šāda palīga iegādi, bet kad ieraudzīja, kā tas tīra - netriecas mēbelēs, kā arī uzrāpjas uz paklāja, pārvar nelielus šķēršļus, iepatikās.
Esmu apmierināta. Arī zvanot uz klientu servisa numuru, laipni izlīdzēja. Vienu reizi biju sūtījusi uz garantijas remontu, jo lādētājs sabojājās. Viss tika atrisināts.
Gribu teikt tā - brāķi vai nekvalitatīvu preci var nopirkt da jebkur. Žēl, ka tā nepaveicas.