www.sudzibas.lv TVshopExtra Nekvaletatīvs produkts

TvShopExtra - Nekvaletatīvs produkts

Nopirkām ar vīru putekļu sūcēju un sulas spiedi. Solija pa telefonu ka vis ir labas kvalitātes,izturīgs un par labu cenu jo produktu cenas ir iekļauta arī piegādes cena un tapēc nebūs jāparmaksā. Protams teica arī ka sulas spiede un putekļu sūcējam ir piecu gadu garantija arī ir. Bet tur tā nelaime ka jau pēc nedēļas gan sulas spiede, gan putekļu sūcējs salūza. Ar vīru nevarējām saprast kas pie vainas. Nolēmām aizsūtīt pēc garantijas,bet mums pateica ka tā nav derīga. Galu galā noskaidrojām ka vis ir ķīnas ražojums. Kad zvaniju sūdzēties mani brutāli pasūtija dažas mājas tālāk. Negribētos lai kāts vel uzraujas uz tādas šmaukšanas.

B

J jaunnais 23.03.2015

ko var grib'et labu no topshop? es pat meginat nekad neveletos, jo uzreiz ir redzams, ka tas nebus labs produkts

G Gulbenietis 04.03.2021

Čehijā testēti Ķīnas produkti. "Profesionālā sulasspiede", kurai analogs lielveikalā bez akcijas ir 30 eur.