www.sudzibas.lv TV-5 ziņas 22.00

TV-5 - ziņas 22.00

Ir gadījies desmitos vakarā uzgriezt TV5, kad tur raida ziņas.Pirmo reizi likās, ka sagadīšanās pēc tas glumais krievs sēž un apdirš mūsu valdību un valsti kopumā...Jau nākamajā reizē sapratu, ka tā nav sagadīšanās, bet viņu darba stils. Es neko nesaku par mūsu valsts varu, ka tie ir eņģeļi baltie, bet tas, kas notiek 22.00 ziņās ir tīrākā nacistiskā provokācija. Viens saķemmēts krievs hipnitiskā balsī lasa nevis ziņas, bet stāsta, cik ļoti Latvijā izturas netaisnīgi pret krieviem.Viņi, lūk.ir tie vistīrākie, bet latvieši viņus apspiežot. Tās ir ziņas??? Tas šmurgulis tiešām nenojauš, ka viņam nekad neizaugt līdz to līmenim, kurus viņš apdirš ar tādu baudu.Kurš tad te kurina naidu starp tautām? Visos krievu mēdijos viņi ir tik kristāltīri, ka vēmiens nāk...Sākot jau ar lielo iļjiču.kuru nekādi utis nesagrauž. Man nav pretenziju pret krievu tautu, jo esmu izaudzis un dienējis kopā ar krievu puišiem.Stingriņemot, nekad nav bijuši īpaši konflikti...bet uz šito purnu paskatoties, tā vien gribas rokas izkustināt.Trakākais ir tas, ka, lasot savu tekstu zem kameras, viņš ir pilnīgi pārliecināts par tā patiesīgumu. Viņš, laikam vēsturi nav mācījies un nezina, ka visur, kur krievs pāri gājis, palikušas tikai un vienīgi sūdu čupas...un tā lielās uzvaras ir tikai un vienīgi, pateicoties masu kapiem...viņu masu kapiem.Paši savējos miljoniem grūduši nāvē visos laikos un visos karos.

D

ب النقطةلة التي بجانب النلمشاهدة تفاصيل اخرى عن الوصلة
التي بجانب النقطةقطةلمشا
لمشاهدة تفاصيل اخرى عن الوصلة التي بجانب النقطة
هدة تفاصيل اخرى عن الوصلة التي بجانب النقطة
Eto tebje ot menja Čangal!

P Pleshka2 25.01.2011

الوالوصلة التيصلة االجانب النلماهدةجانب النلمشاخرى عن الوصلةاهداخرى عن الوصلة ة والوصلبجانب النلمبجانب النلمشاهدة شاهدة التيصلة التلاخرى عن الوصلة تيجاخرى عن الوصلة ااخرى عن الوصلة نب الناخرى عن الوصلة جاب النلمشاهدة لمااخرى عن الوصلة هاخرى عن الوصلة دة بجانب النلمشاهدة

Z zinaida 25.01.2011

Slu6aj, u tebja kogda net propadaet, ti poprobuj modem vitachitj! I zanovo vojti! Mne pomogaet!

بجانب لنقجانب لنقطةقطبجانب النقطةطةلشاةلشاةقطجانب النقةقطةلمشاةلمشا

B BIGs 25.01.2011

Good Night Little Kids! Good Night!

good night! sleep well!

Atkal man nenāk miegs.