www.sudzibas.lv TV-5 ziņas 22.00

TV-5 - ziņas 22.00

Ir gadījies desmitos vakarā uzgriezt TV5, kad tur raida ziņas.Pirmo reizi likās, ka sagadīšanās pēc tas glumais krievs sēž un apdirš mūsu valdību un valsti kopumā...Jau nākamajā reizē sapratu, ka tā nav sagadīšanās, bet viņu darba stils. Es neko nesaku par mūsu valsts varu, ka tie ir eņģeļi baltie, bet tas, kas notiek 22.00 ziņās ir tīrākā nacistiskā provokācija. Viens saķemmēts krievs hipnitiskā balsī lasa nevis ziņas, bet stāsta, cik ļoti Latvijā izturas netaisnīgi pret krieviem.Viņi, lūk.ir tie vistīrākie, bet latvieši viņus apspiežot. Tās ir ziņas??? Tas šmurgulis tiešām nenojauš, ka viņam nekad neizaugt līdz to līmenim, kurus viņš apdirš ar tādu baudu.Kurš tad te kurina naidu starp tautām? Visos krievu mēdijos viņi ir tik kristāltīri, ka vēmiens nāk...Sākot jau ar lielo iļjiču.kuru nekādi utis nesagrauž. Man nav pretenziju pret krievu tautu, jo esmu izaudzis un dienējis kopā ar krievu puišiem.Stingriņemot, nekad nav bijuši īpaši konflikti...bet uz šito purnu paskatoties, tā vien gribas rokas izkustināt.Trakākais ir tas, ka, lasot savu tekstu zem kameras, viņš ir pilnīgi pārliecināts par tā patiesīgumu. Viņš, laikam vēsturi nav mācījies un nezina, ka visur, kur krievs pāri gājis, palikušas tikai un vienīgi sūdu čupas...un tā lielās uzvaras ir tikai un vienīgi, pateicoties masu kapiem...viņu masu kapiem.Paši savējos miljoniem grūduši nāvē visos laikos un visos karos.

D

A Aleksandrs 08.01.2010

Nu es skatījos ziņas TV5, bet to, ka tur kā tu saki "dirš"uz valsti tā nav, bet to, ka slikti runa par valdību, tad es domāju, ka tagad katrs Latvijas valsts iedzīvotājs neko labu nevares pateikt.
Kad mūsu valdība paziņoj, ka pensija samazināj līkumīgi, nez., kāpēc Satversmes tiesas spriedums bija savadāks.

. ....kl 08.01.2010

Man gan tās ziņas 22, 00 patīk. Čalis vismaz izsaka savas domas, nevis no papīrīša lasa. Uu to ka viņš apdiršs latviešus nav taisnība...
Varbūt Tu krieviski slikti saproti?

P Policija 08.01.2010

Mēs arī neguļam, ja kas.

R Rihards 08.01.2010

ir ir tā... man arī liekas ka tur biku pāršauj pār stīpu.

B bobs 08.01.2010

не нравится, зачем включать ТV5? смотри свою панораму и koru kari, радуйся жизни

D dukša 08.01.2010

Patiesībā jau runa ir par baigo propagandu...Un no papīrīša viņš nelasa, jo viņam slīd sagatavots teksts zem kameras...Manā skatījumā tā ir totāla tautas musināšana.Ziņās ir jābūt ziņām, nevis kaut kādai veļas mazgāšanai.Priekš tā ir citi raidījumi.

T TV skatītājs 08.01.2010

Domājams, ka šai mentalitātei tā ir pieņemts - gānīt un piegānīt savu pašu dzīves telpu, gan fizisko, gan mentālo, gan mikrovidi, gan makrovidi. Tas taču pēckara gados, kā viņi te sabrauca, ir visvisādos variantos un visvisādās lietās pierādījies un apliecinājies, piem. tik ikdienišķa un sadzīviska parādība kā viņu pašu pretīgajā padomijas laikā sabūvēto dzīvojamo māju (normālā sabiedrībā tādas mājas nebūvē un savu dzīves telpu nepiegāna) kāpņu telpas - piegānīts, piecūkots, salauzts, sabojāts, dabisko vajadzību kārtošana uz ielas vai kāpņu telpā vārda tiešā nozīmē, un - lamāšanās, lamāšanās, lamāšanās. Kur nu vēl trulā un primitīvā padomju ideoloģija un baisie meli, derdzīgie čekisti un usw. Un - ar visu to, ka viņu Krievija ar dabas resursiem ir ļoti bagāta, tiešām ļoti bagāta zeme, ar visu uzvaru otrajā karā - jau vairāk kā pussimts gadu pēc kara joprojām nav sasnieguši dīves līmeni, kāds ir viņu uzvarētajās un sakautajās "sapuvušo imperiālistu un kapitālistu" zemēs. Un savu padomisko un perverso komunistisko nesaimnieciskumu par varītēm ievazāja un uztiepa šeit. Fakts ir skaidrs, ka padomju okupācija pārtrauca Baltijas valstu normālo un dabisko attīstības gaitu, ar savu baiso asiņaino varmācību dzina nāvē un postā Sibīrijā tūkstošiem "iezemiešu", un - to vietā sabrauca šeit tūkstošu tūkstoši no plašās Krievijas. Šeit nav labi un ir slikti, bet - kā var saprast, arī Krievijā viņiem nebija labi un bija slikti, ja jau tik ļoti vajadzēja braukt uz šejieni.

D dukša 09.01.2010

Viņi iedomājas sevi par pasaules varenajiem. Tas, atkārtoju, neattiecas uz visiem, jo arī latviešu vidū ir sastopami visādi...

S Svetlana 09.01.2010

Znajew u menja v principi net nenavisti k Latiwskoj rasse!!No estj odno boljwoje NO posmatrev 4to praviteljstvo zdelalo s Latvijej, mne prativno...A posmatretj na Russkuju Velikuju stranu, gde ljudi zivut, a ne VIZIVAJUT kak mi v etoj poganoj strane!!!
Ja nexo4ju praviteljstvu ne kopeiki platitj, t.k znaju 4to oni idut im v karman!!Ix detji ne v 4em ne nuzdajutsja, t.k zivut za naw s4et!!Sami v etoi ziznji oni ne4ego ne smogut dobitsja, vetj zdetsva uze privikli zitj za 4uzoj s4et!!!
estj drugaja storona, vetj mnogije Latiwi tak i narivajutsja 4tob im vrezali v mordu, ti vetj Dukša sam sei4as nacionaljnuju roznj zdesja na4el!!
!

I Imants 09.01.2010

Njā...lasot šo tekstu un pēc tam komentārus, ir redzams, ka tas viss tiešām ir taisnība, jo paši krievtautības cilvēki to pierāda. Jo cik visur apkārt dzirdu, krievi un arī latvieši, kas kopojas ar īstiem krieviem, vienkārši nepārtraukti "nodir*" latvijas tautu un Latviju. Un šeit komentāros ar uzreiz aizstāv savu ''visvareno" krieviju.
Tad kāpēc Jūs beidzot Krievijas mīļotāji neatgriežaties savā sapņu zemē???

Un nesaprotu vienu, kāpēc izlasot tekstu latviski atrodās gudrīši, kas atbild krieviski, ja vienīgi nedzīvo Krievijā, tad tā kā būtu sen nācies iemācīties latviešu valodu un rakstību. Kā sanāk, ka no jebkuras citas valstis cilvēks ātri iemācas latviešu valodu, bet no krievtautīgie to nespēj 10 gadu laikā un vairāk??? :D

D dukša 09.01.2010

Svetlana mani īsti nav izpratusi.Es nekūdu tautas, bet gribu parādīt, kas to neapšaubāmi dara.Viņa nav izlasījusi līdz galam visu.Sapratu, ka tai meitenei labāk patiktu Krievijā dzīvot.Kur problēma?Problēma tā, ka tur nebūs uz ko bubināt...Dabūs no savējiem pa muti.Te dabū no letiņiem...var bļaut par apspiešanu...

A aija 10.01.2010

Tā, manuprāt, ir sevī noslēgtas un ne sevišķi attīstītas nācijas ( vai atsevišķu cilvēku ) īpašība - apvainoties uz cittautiešiem. Nu vai tad beidzot nevar atvērties acis - papriekš vācieši latviešiem iemācīja lasīt, tad piektajā gadā apvainotie latvieši nodedzināja vācu muižas un Ļeņina avantūrai palīdzot, aplaupīja Helsinku banku. 19.gs. 60.-70.gados latvieši brauca mācīties uz Pēterpili ar saukli "gaisma nāk no Austrumiem", burtiski dega sajūsmā par dižo revolūciju, brīvprātīgi pieteicās sarkanajos streļķos sargāt kremļa mērgli, izlēja tik daudz asinis, ka vemt gribas - gan Krievijā, gan Latvijā 1919.gadā. Pēc 45.gada nodeva savējos, iekārtojās partijas un padomju amatos. Ko es te daudz - paši zināt! Kopš 1990.gada veidoja savas biznesa shēmas, lai maksimāli noslēgtā lokā privatizētu veselu valsti. Tam bija nepieciešams, lai citi tur iekšā netiktu, tāpēc arī no vienas puses - nenormāla nacionālo brūču urķēšana ( bāreņu tauta, cietēji un okupētie; krievi ārā, žīdu sazvērestības - kādi tik murgi netika baroti! ) No otras puses - pašu atklāts nicinājums pret savu tautu kā stulbu plebsu, plāns, lai te paliktu tikai slimi, neizglītoti, depresīvi cilvēki, kas gatavi strādāt par 50 santīmiem dienā - jo tas ir izdevīgi. Šis plāns darbojas šodien un šobrīd! Tagad uzmanību - to visu sadarījuši TIKAI LATVIEŠU TAUTĪBAS PĀRSTĀVJI. Tā ka labāk klusēt, pirms kliegt līdzi organizētai kūdīšanai. Piemēram, Garda lai vispirms aizslēdz savus grāmatu veikalus, kur galvenokārt no krievu grāmatām gūst savus ienākumus, un tad runā par savu "nacionālo" tīrību! Paskatieties vienu slāni dziļāk, un pārstājiet malt par "tautas kolektīvo atbildību".

K kaunies! 10.01.2010

Cienājamais, šādos laikos savu nac.naidu jātur kabatā un jāklusē, nav ar ko lepoties
stulbāka sūdzība kādu jebkad esmu lasījis
smieklīgi un apkaunojami

. ....kl 10.01.2010

Pošlo-poņeslo... sākās ar TV5... beidzās ar latviešu-krievu naida kurināšanu...

D dukša 10.01.2010

Tur jau tā lieta (piekrītu Musja), ka Nevar jau neko pateikt...Katrs sagroza pa savam. Uzrodas pat ļaudis, kas daudz sūdzības lasījuši (Kaunies) un sagrupējuši gudrajās un stulbajās...Nemākam runāties. Tāpat jau arī es nebūt nenoliedzu, ka pie visa piedalās latvieši(Aija). Runa ir par to, ka televīzija tiek izmantota, lai lietu sūdus paši savā istabā...tā vietā, lai reāli paņemtu pie dirsas mūsu valdību...kopumā, nevis šķirojot latviešos un nelatviešos.

S Svetlana 10.01.2010

Dukša ja tebja prekrastno ponela!!znajew ot svajih ne kogda ne polu4ala i ne polu4ju, t.k umeju otve4atj za svoji slova!!a latiwi toko jazikom molotj umejut, a kak do dela daxoditj tak po uglam!!!Odin "JAUNAIS LATVIETIS"pogulal s flagom LV po sarkandaugave, i 4to v itoge?polomanije kostji, i.t.d, gde ze togda ego druzki bili???UBEZALI?To ze samoje i s LV zdelalo praviteljstvo, nagadili, nasrali i v ugli poprjatalisja!!!

Znajew u menja rodnja zivet vsja rodnja v Moskve, v belorusiji!!a zdesja mena derzit to4to, u menja zdesja 3 kvartiri, Kotorije moj deduwka pri SSSR polu4il, t.k kogda bila preznajaj vlastj, vsje 4yvstvovali sebja nadezna!!!Derzit moi molodoi 4elovek, i to 4to poka4to estj rabota i u nego i u menja!!

Ja budu rada esli Latviju priznajut bonkrotom, i nas kto nibutj okupirujet!!!Esle eto budet Rossija, ja budu smejatsja:))a vetj tak i budet, potomu4ta ili mi bonkroti ili Bunt ot naroda!!!

A anfissa 10.01.2010

Imants znajew, ja v otli4iji ot Latiwej znaju 4 jazika, i gorzusja im!!!imeju visweje obrazovanije!!I latiwskim vladeju takze horosho kak i Russkim!!!a vot latiwi krome svojego Latiwskogo ne4ego nexotjat znatj!!4to uehav v UK ti toze budew, im raskazivatj kakoj Latiwskij jazik mogu4ej i 4to V UK toze vsem na ego nado pereiti???
ja nedavno bila wokirovana, kogda stoja u kassi videla scenu----->
Inostranic podowel k kasse rasplatitsja, i on u neje sprawival prinemajut li oni etu karto4ku ?i budet li nado vvoditj kod, ili avotmatom?
na to4to Latiwskoj nacionaljnosti kassir tolkjo otve4ala KO?KO?es jus nesaprotu?
Potom vihvativ u nego karto4ku, i zdelala nuznuju operaciju!!Vot tak tak4to krome Latvije latiwam net mesta negde iz drugix stran:))t.k drugoj jazik u4itj im ne po silu:))))

L laso 10.01.2010

Runa par Mamikina šovu?
Nu tur tiešām sviests notiek.
Nabaga apdalītie cittautieši, kas ar varu tika ievilkti Latvijā un likts viņiem šeit dzīvot.
Ne jums cieņa pret valsti, ne tās pamatiedzīvotājiem latviešiem.

D dukša 10.01.2010

Laso. Arī par Mamikina šovu...brt vispār par TV5 uzvedību kā tādu.Es jau arī to gribu pateikt, ka viņi ir gatavi jebkuru apmētāt ar sūdiem, paši paliekot "kristālskaidri".Kaut arī es pazīstu krievus, kurus labprāt satieku un sveicinu...maz...
Varbūt kāds ir lasījis pie inbox kādu laiku atpakaļ krievu tūristu iespaidus par Rīgu un Latviju?

H Happy 16.01.2010

Nu man šis kanāls ir izdzēsts no tv saraksta jo tur nav ko skatīties!