www.sudzibas.lv TV-5 ziņas 22.00

TV-5 - ziņas 22.00

Ir gadījies desmitos vakarā uzgriezt TV5, kad tur raida ziņas.Pirmo reizi likās, ka sagadīšanās pēc tas glumais krievs sēž un apdirš mūsu valdību un valsti kopumā...Jau nākamajā reizē sapratu, ka tā nav sagadīšanās, bet viņu darba stils. Es neko nesaku par mūsu valsts varu, ka tie ir eņģeļi baltie, bet tas, kas notiek 22.00 ziņās ir tīrākā nacistiskā provokācija. Viens saķemmēts krievs hipnitiskā balsī lasa nevis ziņas, bet stāsta, cik ļoti Latvijā izturas netaisnīgi pret krieviem.Viņi, lūk.ir tie vistīrākie, bet latvieši viņus apspiežot. Tās ir ziņas??? Tas šmurgulis tiešām nenojauš, ka viņam nekad neizaugt līdz to līmenim, kurus viņš apdirš ar tādu baudu.Kurš tad te kurina naidu starp tautām? Visos krievu mēdijos viņi ir tik kristāltīri, ka vēmiens nāk...Sākot jau ar lielo iļjiču.kuru nekādi utis nesagrauž. Man nav pretenziju pret krievu tautu, jo esmu izaudzis un dienējis kopā ar krievu puišiem.Stingriņemot, nekad nav bijuši īpaši konflikti...bet uz šito purnu paskatoties, tā vien gribas rokas izkustināt.Trakākais ir tas, ka, lasot savu tekstu zem kameras, viņš ir pilnīgi pārliecināts par tā patiesīgumu. Viņš, laikam vēsturi nav mācījies un nezina, ka visur, kur krievs pāri gājis, palikušas tikai un vienīgi sūdu čupas...un tā lielās uzvaras ir tikai un vienīgi, pateicoties masu kapiem...viņu masu kapiem.Paši savējos miljoniem grūduši nāvē visos laikos un visos karos.

D

O ohoho 17.01.2010

Viņiem varadzēja padomāt par labākām filmām.

I Igors 15.02.2010

Man gan liekas, ka šī ziņu komanda parāda ne tikai attieksmi pret krieviem Latvijā, bet pret visu tautu kopumā, un man patīk ka viņi ir neatkarīgi un var teikt visu taisnību uz ekrāna, nevis ka citi ziņu kanāli, kuriem deputāti diktē, ko drīkst rādīt un ko nedrīks. Lai tik turpina TV5!!!

L latvietis 03.09.2010

Vakar paskatotiesb ziņas tv 5 plkst.22, īpaši nobeigumu varēju secināt to kad Latviski runājošie ir vieni liekēži un ...
Rodas jautājums vaim tik tas nav priekšvēlēšanas triks lai šaubīgos vēlētājus pievērst balsot par partijām kuras atbalsta krievija? Kā arī naida kurināšana?
Man nav nekas pret citām tautām, bet ja tu dzīvo šiet tev ir jasaprot latviski un uzskatu kad nav tiesību pārmest nevienam cilvēkem Latvijā kurš runā latviski, jo mēs taču dzīvojam Latvijā un valsts valoda ir latviešu un ceru kad tā arī paliks un nevienam nenāks prātā pasludināt kādu otru valodu par valsts valodu.

V volvo 16.12.2010

Cto kosaetsja razvlekatelnih program i filmov, hocetsja zelat lutsego . No sto kasaetsja informacionnih peredac Edinstvennoe Tv KOTOROE KRITIKUET VSEH, i ruskih i latisei, aktualno, negoloslovno, vsegda interesno posmotret, pervoe televidenje sposobnoe protivostojat ljubomu politiku, v otliciji ot LNT, LTV7, TV3, kotorije nikovo ne kritikujut za sostojanie v strane {ja imeju v vidu bezraboticu i rastuscie ceni na komunalnie uslugi, sto osobenno ne bjet po televeduscim, libo v strane vse horoso, libo nelzja kusat ruku kotoraja kormit. Edinstvenoe LATVIJSKOE TV5, kotoroe stoit na storane latiskogo naroda!!! pokazivaja vse bez krasok MOLODCI TAK DERZAT !

S Sergejs 16.12.2010

Ja, es piekritu . Bet man liekas, ka T V 5 ir kaut kads nabags, izliekas ka viniem pietrukst nauda . Rad vecus raidijumus ( russkiji babkas ), vecas filmas utt. To sen visi ir redzejusi .

R Ruskij 11.01.2011

Nacionalisti grobanije, toshna stanovitsa

S Stīvens 11.01.2011

TV 5 ir labs raidījums, jo tur parāda visu par latviešu skopumu un naidu. Tā kā cienīsim krievus un dzīvosim laimīgi.

S Skatītājs 11.01.2011

TV-5 ir vienigais normālais kanāls, ko var skatīties, pārējie ir pēdējie sūdi.

E Etalon 11.01.2011

Nekada naida pret latviešiem nejutu. Atbildiet ludzu kapec šajos grutajos laikos jaskatas "koru kari, dziedošas ģimenes, dejo nost" Jeb pareizak kapec latviešiem to rada? Vajtad pie saemas nepietiek rikles raut? Bada, bet dzied vai tas skaitas speks vaj prats?

J Jagielo 21.01.2011

Šovakar tajās ziņās rādīja sižetu par kādu krievu puisēnu, kuram nepieciešama apstarošana, jo mediķi atraduši viņam audzēju galvā. Un šis odiozais šovinists piebilda, ka ne visi latviešu ārsti ir dumji, jo Krievijas mediķi apstiprināja, ka Latvijas mediķi rīkojas pamatoti. Es no šoka gandrīz palēcos.

Uzreiz pēc šo ziņu raidījuma beigām, kadu brīdi uztajās vēl odiozs nacists, kurš apgalvoja, ka krievi ir labie cilvēki, bet latvieši sliktie.

Kad vienreiz šī ķengāšanās izbeigsies?

J Jagielo 21.01.2011

Svetlana: «Ja nexo4ju praviteljstvu ne kopeiki platitj, t.k znaju 4to oni idut im v karman!!Ix detji ne v 4em ne nuzdajutsja, t.k zivut za naw s4et!!Sami v etoi ziznji oni ne4ego ne smogut dobitsja, vetj zdetsva uze privikli zitj za 4uzoj s4et!!!»

А зачем вы нам талдычите о своей «Великой Русской стране». Почему латыши уже вот как 20 лет должны выносить хамские помои в духе нацистов?

Z zinaida 22.01.2011

jagielo! Sudjba takaja! Ni4ego ne podelae6!

J Jagielo 22.01.2011

Stībens «TV 5 ir labs raidījums, jo tur parāda visu par latviešu skopumu un naidu. Tā kā cienīsim krievus »

TV5 nav nekāds raidījums, bet gan kanāls kurš saucās «kanāls priekš krieviem.» Tas ir nepieņemami ka latviešus izcūkā, bet par krieviem runā tikai labus vardus, jo tas tupi neatbilst patiesai realitatei. Ir jārunā par stereotipiem sabiedrībā, nevis jākurina nacionālais naids. Ja krievi atbalsta TV5 pēc visām šim cūcībam, tad tikai zemisks nelietis un naidīgi noskaņots pret latviešiem var pateikt «cienīsim un būsim pateicīgi». Ta ir naida kurināšana.

Z zinaida 22.01.2011

Naida kurina6ana, eto vesj etot sajt! Smotrju eti novosti! I tam govorjat o politikah! A ne o nacii! O vsem, na6em praviteljstve! Kak bi mnogim etogo bi i hotelosj! Vnimateljnej nado bitj!

Z zinaida 22.01.2011

Esce i esce huze! No tam drug s drugom ne vojujut! A u nas vse i srazu!

Z zinaida 22.01.2011

ne vse takie! Poetomu zivem, kak zivem!

Z zinaida 22.01.2011

Vse ok u moego vospitannika! Patriotizm u nas v krovi! ego ne nado vospitavatj!:)

Z zinaida 22.01.2011

2 inostrannih! Po kakomu eto ti kanalu smotri6?

Ne ljublju seriali!

Z zinaida 22.01.2011

4itala! Mne ne interesno! Tebe ponravilosj?