www.sudzibas.lv TV-5 ziņas 22.00

TV-5 - ziņas 22.00

Ir gadījies desmitos vakarā uzgriezt TV5, kad tur raida ziņas.Pirmo reizi likās, ka sagadīšanās pēc tas glumais krievs sēž un apdirš mūsu valdību un valsti kopumā...Jau nākamajā reizē sapratu, ka tā nav sagadīšanās, bet viņu darba stils. Es neko nesaku par mūsu valsts varu, ka tie ir eņģeļi baltie, bet tas, kas notiek 22.00 ziņās ir tīrākā nacistiskā provokācija. Viens saķemmēts krievs hipnitiskā balsī lasa nevis ziņas, bet stāsta, cik ļoti Latvijā izturas netaisnīgi pret krieviem.Viņi, lūk.ir tie vistīrākie, bet latvieši viņus apspiežot. Tās ir ziņas??? Tas šmurgulis tiešām nenojauš, ka viņam nekad neizaugt līdz to līmenim, kurus viņš apdirš ar tādu baudu.Kurš tad te kurina naidu starp tautām? Visos krievu mēdijos viņi ir tik kristāltīri, ka vēmiens nāk...Sākot jau ar lielo iļjiču.kuru nekādi utis nesagrauž. Man nav pretenziju pret krievu tautu, jo esmu izaudzis un dienējis kopā ar krievu puišiem.Stingriņemot, nekad nav bijuši īpaši konflikti...bet uz šito purnu paskatoties, tā vien gribas rokas izkustināt.Trakākais ir tas, ka, lasot savu tekstu zem kameras, viņš ir pilnīgi pārliecināts par tā patiesīgumu. Viņš, laikam vēsturi nav mācījies un nezina, ka visur, kur krievs pāri gājis, palikušas tikai un vienīgi sūdu čupas...un tā lielās uzvaras ir tikai un vienīgi, pateicoties masu kapiem...viņu masu kapiem.Paši savējos miljoniem grūduši nāvē visos laikos un visos karos.

D

Z zinaida 22.01.2011

Tam golovu le4itj nado! I dodumatsja do takogo!

Potomu 4to ja russkaja!

ne ho4u!

Z zinaida 22.01.2011

prosto ne ho4u! kak ja opuchusj, esli na lat. pisatj budu?

ne verj!:)))))

Spokojnoj no4i!

A Anna 23.01.2011

nu ja, protams TV5 tagad bus sliktie, jo runa patiesibu...ir ta ka musu valsti dzivo laikam kaut kadi kropli, Latvieshi, vai jus tiesham dzivojat labi?un jums vis ir kartiba?...nu tas ir murgs kaud kads..es nevaru saprast kapec vairak neka puse no latvieshim negrib skatities patiesibai acis????меня ето убивает честно..то что мы живем в жопе, извените, причем полной это нормально, главное чтобы русских небыло...вы одержимы этой идеей..подождите скоро понаедут турки, чернокожая расса и т.д, посмотрим кто тогда будет крайний...националисти, блин, продали страну с потрахами..bet Mamikins man patiek, shis vismaz stasta patiesibu, nevis ...

Z zinaida 23.01.2011

Soglasna s Annoj!

C Chvanlivij shovinist 24.01.2011

Annai. Šeit tagad neiet runa konkreti par Mamikinu, bet par periodiskām lēkmēm ar ķengāšanos TV5.

C Chvanlivij shovinist 24.01.2011

Anna : "Pašlaik viņiem ir krievi, ko plosīt, ja tie aizbrauktu, tad mestos virsū latgaliešiem, ventiņiem, vienalga ienaidnieks tiktu atrasts."

Nekuriniet nadu! Tie ir meli.

C Chvanlivij shovinist 24.01.2011

Līvi, ventiņi, latgaļi tie ir latieši!

Z zinaida 25.01.2011

Vi vse ravno najdete na kogo vse va6i nes4astja svalitj! Daze esli bi russkih, zdesj i ne bilo! U vas eto v krovi!

I INESE 25.01.2011

Stulbi un lieki komentāri. Man arī TV5 ĻOTI nepatīk. Šo kanālu no tv saraksta izdzēsusi neesmu- vienkārši NESLĒDZU !!!

v 4em ja podderzivaju?

Z zinaida 25.01.2011

Ja ne soglasna, so mnogim!

Z zinaida 25.01.2011

Vo pervih s zaloboj! Vo vtorih s kommentarijami!

Z zinaida 25.01.2011

Toljko s odnim ja i bila soglasna! Tam govorjat o na6ih politikah! A ne o lati6ah! I govorjat, kak estj!

Z zinaida 25.01.2011

A ti s4itae6, 4to ja dnjami i no4ami zdesj? Ti o6ibae6sja!

B BIGs 25.01.2011

Zinaidai ielej labāk šampānieti, bet man vari droši liet vodku.

Z zinaida 25.01.2011

Ne pju! Na poslednem etaze!