TSC Serviss - Slikts serviss

Telefonam bija nepieciešama diagnostika, tāpēc gāju uz Lmt klientu centru ar domu, ka viņi paņems telefonu, nogādās servisā un paziņos, kad jāiet pakaļ. Kā arī iedos telefonu vietā, kuru izmantot kamēr mans ir servisā. Ropažu ielā Lmt klientu centrā, man iedeva adresi uz kuru jānes telefons diagnostikai. Biju pārsteigts, ka tas jādara pašam, nevis to izdara lmt, bet nu tā nebūtu problēma. Aiznesu telefonu uz servisu ap 15: 00, lai veiktu diagnostiku. Viss bija kārtībā ar apkalpošanu, līdz prasīju, kad tālruni būs iespējams dabūt atpakaļ. Darbinieks apstiprināja, ka varēs dabūt šodien līdz plkst. 18.00. Telefonu bija nepieciešams dabūt šodien, jo brīvdienās tā būs nepieciešama, un nav darba kārtībā neviena cita ierīce ko paņemt vietā. Tāpēc, ar domu, ka dabūšu ierīci atpakaļ, telefonu nodevu. Tad gaidīju, līdz plkst 18.00, nekāda ziņa no servisa nebija. Sapratu, ka nekā nebūs. Mājaslapā darba laiks norādīts līdz 18.00 un uz durvīm tsc centrā arī rakstīts līdz 18.00. Pēkšņi, plkst. 19.00 saņemu ziņu no servisa, ka ierīci iespējams saņemt tsc servisā. Zvanīju uz vienīgo norādīto tālruni, lai pārliecinātos, ka tiešām varu braukt pakaļ. Sagaidīju tikai atbildi no automātiskā atbildētāja, lai sazinos darbadienās no 9.00-19.00. Piezvanīju 2 minūtes par vēlu. Tiešām esmu ļoti neapmierināts ar šo situāciju.

17.07.2020

J