www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Slikts serviss, bojājumi

AtrisinātaTSC Serviss - Slikts serviss, bojājumi

Добрый день, ни кому не советую иметь дел с компанией Tsc. Дело было месяц назад, отдал компьютер без визуального дефектов в сервис, что бы установить суть проблемы, все началось с того что люди не смогли в системе вписать правильный Imei, допускают ошибки в приметивной работе, отдал компьютер вместе с новой коробкой, взяли испортили коробку в момент транспортировки, это как вы переводите компьютер за 1500€.
Суть в следующем, заменили компьютеру экран без объяснений причины, пришёл забирать его мне говорят зачем пришёл, тебе должна были позвонить.
По итогу ни кто не позвонил, компьютер 2 для лежит в филиале. Дальше, вскрываю коробку для проверки выполненных работ, обнаруживаю что в сервисе поломали Touchbar, вот так вот чинят вещи в Tsc.
Компания не ориентирована на клиента, ужасный сервис. На сегодняшний день так и не забрал компьютер.

18.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Customerights 18.08.2020

Labdien, es neiesaku nevienam nodarboties ar TSC. Tas bija pirms mēneša, es datoram bez vizuāliem defektiem nododu dienestam, lai noskaidrotu problēmas būtību, viss sākās ar to, ka cilvēki sistēmā nevarēja ievadīt pareizu IMEI, kļūdījās ievērības cienīgā darbā, atdeva datoru kopā ar jaunu lodziņu, paņēma lodziņu transportēšanas brīdī dators tiek pārsūtīts par 1500 €.
Galvenais ir tas, ka viņi nomainīja datora ekrānu, nepaskaidrojot iemeslu, viņi nāca to paņemt, viņi man saka, kāpēc viņi nāca, viņiem vajadzēja jums piezvanīt
Tā rezultātā neviens neaicināja, 2. dators meklējams filiālē. Tālāk es atveru lodziņu, lai pārbaudītu paveikto darbu, es atklāju, ka pakalpojumā ir bojāta skārienjosla, tas ir, kā viņi lietas labo tsc.
Uzņēmums nav orientēts uz klientu, apkalpošana ir briesmīga. Līdz šim datoru neesmu paņēmis.

Komentāri (5)

T Taisnīgums99 18.08.2020

Ar tadam latvieshu valodas zinashanam nav brinums, ka jums bija gruti saprasties.
Meklejiet vainu sevii.

C Customerights 19.08.2020

Расист и фашист

C Customerights 19.08.2020

Номер свой оставь, приеду научаю тебя русской грамматике.

н НеКариньш 19.08.2020

Пиши ему по-английски или шведски: язык хозяев он обязан знать...

A Artur Pjatnica 28.03.2021

твой день 16 марта,сиди и не тявкай...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes