TSC Serviss - Drausmīgs serviss

Jau gandrīz divus mēnešus atrodas garantijas remontā ierīce. Neskaitāmas reizes sūta un pagarina pa 7 dienām. Burtiski melo caur telefonu, zvanot pirms 2 nedēļām Saka, ka ierīce tiks apmainīta un ka tuvākajā nedēļas laikā būs klāt, zvanu atkārtoti vairāk kā pēc nedēļas, tagad cita persona atbild Saka, ka viņi nezina neko par to ierīci, tikai to kas redzams mājaslapā. Sanāk katru reizi zvanot būs cita atbilde par to kas ar ierīci atrodas. Vienu reizi Saka, ka atrodas te pat Latvijas servisā citu reizi Saka, ka atrodas ārzemju servisā. Nekādu informāciju nespēj dot par ierīci.
Nebūtu jau problēma, ja remonts būtu ļoti sarežģīts, bet remonts tiešām ierīcei prasīja ne vairāk kā 1 stundu. Bet man nav jālauž garantija un pašām jātaisa, ja garantija to sedz.
Es sen jau sazinājos ar ierīces ražotāju, un ja pa taisno pie viņiem sūtītu tad viss process maksimums mēnesi aizņemtu. Tas ir ar visu sūtīšanu pie viņiem, diagnostiku un atsūtīšanu jaunu ierīci atpakaļ. Bet te novelk šausmīgi ilgi un tad vēl nespēj neko atbildēt. Bet vairs jau neko nevaru darīt, jo ierīce pie viņiem un atpakaļ nav iespējams dabūt.
Nevienam nekad neiesaku vērsties pie Tsc. Ja ierīce nav liela un viegli nosūtāma pa pastu, labāk pa taisno ar ražotāju sazināties un viņiem nosūtīt.

01.12.2020

R