www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Sabojāsim jūsu telefonu!!!

TSC - Sabojāsim jūsu telefonu!!!

Ja jums ir aizdomas, ka paši nespēsiet kvalificēti sačakarēt telefonu, atnesiet to mums uz Mūkusalas 41. Nesolām, ka līgumā paredzētajā 15 dienu termiņā, bet sabojāsim noteikti. Ja gadījumā telefonam vēl ir rūpnīcas garantija, neuztraucieties, arī tā tiks pārtraukta pēc mūsu kvalificētām darbībām. Visi, kam apnicis vecais telefons, vai paši nespējat to pārvērst par riekstu sitamo, būsiet laipni gaidīti mūsu darbnīcā, vai augstāka līmeņa telefonu "servisā" Lietuvā.

U

V vigo28 29.06.2009

Uģi! Tas vēl ir sūds, bet telefonu lombards- remonts Merķeļa ielas pagrabiņā 10m netālu no cirka ieejas, tur strādā meistars Krišjānis. Paņem "krutos" telefonus remontā, un ar galiem! Mēnesi staigāju, un tiku "barots" ar solījumiem, kamēr ķēros klāt citiem līdzekļiem. Telefonu dabūju, tikai ne savu, un ar bojātu kameru. Neko nepierādīju.Tā lūk!