www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Slikts serviss un krāpšana !!!

TSC autorizēts serviss - Slikts serviss un krāpšana !!!

Nodevu samsung galaxy fold2 lmt servisā ar eņģu problēmu (neverāl līdz galam vaļā, netur baterija,) atzvana man no tsc un Saka ka atteigts garantijā - par cik esot buktīte alumīnija rāmītī! Wtf? Kāds tur sakars, viss telefons vesels, ne plaisas - nekā. Cīnīšos tālāk, telefons vizuāli kā jauns! Lietots 10 mēn. Viss aizsargplēvēs. Piedāvāja apdrošināšana lai man nosedz maksājumu: 680 euro, vai ja nav - tad pašam) ) ) ) ) ) krāpnieki!

09.11.2021

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 10.11.2021

Iekārtas ekspluatācijas noteikumus nosaka ražotājs, servisa centrs veic iekārtas novērtēšanu atbilstoši ražotāja noteiktajiem kritērijiem. Ja lietotājs ir lietojis iekārtu neatbilstoši ražotāja noteikumiem, tad, diemžēl, servisa centrs veikt remontu par ražotāja līdzekļiem nevar.
Nepamatots garantijas atteikums nav iespējams, vienmēr klientam tiek izsniegts rakstisks tehniskais atzinums par atteikuma iemeslu.
Šādos gadījumos vienmēr atgādinām par apdrošināšanu, jo dažkārt klienti ir aizmirsuši vai neiedomājas, ka, piemēram, elektronikas iekārtas ir iekļautas kādā no esošajām apdrošināšanas polisēm (iekārtu apdrošināšana, nekustamā īpašuma apdrošināšana, kredītkaršu apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana, bērnu apdrošināšana, civiltiesiskā apdrošināšana u.t.t).
Ja ražotāja garantija uz konkrēto bojājumu nedarbojas un iekārta nav apdrošināta, tad ir iespējams tikai maksas remonts.

B