www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Slikts serviss, mantas bojāšana

TSC autorizēts serviss - Slikts serviss, mantas bojāšana

Nodevu datoru uz garantijas servisu, jo taustiņš bija nolecis no klaviatūras. Pieņemt datoru, darbinieks rūpīgi no visām pusēm veica datora vizuālo izskata novērtējumu. Bija atzīmes švīkas uz korpusa, švīkas uz displeja. Pēc kāda laika saņemu telefona zvanu no servisa, ka displejam ir plaisa kreisajā pusē no augšas līdz pat lejai, līdz ar to garantija tiek atteikta, lieliski, protams rakstīju sūdzības, bet tas nelīdzēja aizbildinājās ar to, ka nevienā posmā no nodošanas līdz servisam nav tādu apstākļu lai sabojātu ekrānu. Taču viens moments man gan liek aizdomāties, serviss savā pirmajā vēstulē uzrakstīja, ka dators veikalā tika ietīts burbuļ plēvē un atpakaļ klientam tika nodots burbuļplēvē un kastē, taču pēc otrā iesnieguma, uzņēmums norādīja, ka dators tika ietīts burbuļplēvē un ievietots kastē, līdz ar to te ir liela pretruna, tas nozīmē ka dators līdz servisam ir ņemts ārā jo servisā tika saņemts tikai burbuļplēvē vai arī ari gribēja labāk izskatīties.
Visādi mēģina attaisnoties, bet šādu plaisu pieņemot, veikala darbiniekam bija jāpamana, bet nu visi kā viens Saka, ka lūdz viņiem tas nav jādara un nav kvalificēti. Ņemot vērā to ka nav panākta vienošanās par šo visu gadījumu, drīzumā uzsākšu tiesvedību, jo argumentu ir vairāk par nekā pret. Ja vēl kāds grib apvienoties pret šo visu marazmu, tad dm man.
Jā un vēl, man piedāvāja klaviatūras maiņu kopā ar displeja maiņu pa 220+pvn. Taču es taustiņu samainīju pa 10 eur, būtu zinājis, nekad nebūtu devis un ekrāns man būtu vesels. Ai vēl daudz ko varu pastāstīt par šo servisu, tur reāli strādā personas kam rokas neaug no īstās vietas.
Bija gadījums ar telefonu, bet to var būt citā reizē...
Un šeit kas rakstīts sūdzībās par austiņām, ka netīras, un tiek atteikta garantija ir sviests, varu parādīt, kā šāda paša ražotājs, citā servisā iztīra austiņas un samaina pret jaunu...
Tā kā pa gabalu no šī veikala lmt un arī no servisa.
Nekas vēl nav beidzies... Turpinājums sekos... Viss turpmākais process tiks filmēts... Lai pasaule redz...

27.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes