TSC autorizēts serviss - Slikts serviss

Serviss ir vienkārši di**ā. Atdevu normālu telefonu lai sataisa pa garantiju jo nevarēja sazvanīt. Pēc pāris dienām zvana servisa darbinieks un Saka ka telefona ir saliekts. Biju ļoti apjucis, jo nododot telefonu tam bija vizuāli skrāpējumi. Telefonu par garantiju netaisīja jo viņš esot saliekts, atsūtīja atpakaļ uz lmt klientu apkalpošanas centru. Aizejot apskatīt telefonu tas ir brutāli saliekts, sāna alumīnija korpuss pat ir vilnīti uzmetis. Šobrīd lieta procesā. Darbinieki ļoti rupji un bezatbildīgi.

02.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 03.12.2022

Labdien! Noteikti izskatīsim šo jautājumu, ja būsim saņēmuši no Jums vai LMT klientu centra informāciju par konkrēto gadījumu. Taču vēlamies uzsvērt, ka servisa centrs nebojā iekārtas, mēs veicam iekārtas pārbaudi un konstatējam faktus. Ja iekārta neatbilst ražotāja garantijas nosacījumiem, tad remonts par ražotāja līdzekļiem nav iespējams.

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 11.01.2023

TSC ir ražotāju autorizēts servisa centrs, remontos izmantojam tikai oriģinālas rezerves daļas, kuras saņemam pa tiešo no ražotāja. Remonti tiek veikti ievērojot ražotāju remonta procedūras.

S

Komentāri (4)

I IdiotuMekletajs 03.12.2022

Ne velti šie servisi bieži izbeidz darbību un tad atkal parādās ar citu nosaukumu.

T TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 03.12.2022

TSC serviss ir dibināts 2002. gadā un noteikti neplāno mainīt nosaukumu vai izbeigt savu darbību.

I imis Rundāns 10.01.2023

TSC servis pat pa naudu neprot ierīci salabot līdz galam. 3x reizes devu uz remontu telefonu par naudu. Vienkārši viņi nav meistari, tas arī ir viss.

I imis Rundāns 12.01.2023

Nu redzēšu cik labs un godīgs ir tsc Autorizētais centrs. 1x telefonu nesaremontēja pa garantiju.3x sūtiju, pēc tam bija jaiet uz LMT izvēlēties citu telefonu jaunu. Protams zemākas klases telefonu.
Taga nosūtiju klēpjdatoru, kuru pēkšņi vairs ieslēgt nevar. Klēpjdators pat 2.mēnešus nenokalpoja.Iegādājos LMT veikalā.
Intresanti, kāds būs spriedums pēc diagnostikas.Jo parasti bieži atbildes ir, bija mitrumā,pārinstalēts windovs., jeb nokritis zemē...,klientu vaina. Garantija remonts nepienākas.
Kautkgan windova pārinstalēšana no maikrosofta orģinālas mājas lapas, nevar ietekmē datora neieslēgšanos. Pats arī remontēju datorus.Par cik datoram ir garantija neaiztiku.Bet jau zinu kas datoram par defektu. Jo tiko jaunu nopirku, nākošā dienā ieslēdzās,pēc 3 sekundēm pats izslēdzās.akumulātors bij pielādēts. Pēc 20.min. izmantojot pāris pogas, ieslēdzās, bet ekrāns zibsnija.
Nu tiešām intresē, kāds būs spriedums pec tsc diagnostikas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes