TSC autorizēts serviss - Sabojāta prece

Nopirku preci Tet veikalā. Paņēmu TSC garantiju. Diemžēl prece man bija ražotāja defekts un nācās to taisīt 5 reizes. Sestajā reizē no preces atteicos, par to Tet veikalā uzrakstot iesniegumu. Pēc pāris dienām man zvanīja Tsc pārstāvis, pateica, ka preci nemainīs, jo defekts esot mūsu vaina, jo esot bojāta kāda detaļa. Tsc pārstāvis bija gana rupjš un uz manu jautājumu- kādēļ tad es esmu paņēmusi extra garantiju, atbildēja- ir jēga no garantijas ja paši nebojā preci. Saņemot preci atpakaļ veikalā tā bija saplēsta gandrīz vai uz pusēm. Tādu preci es noteikti nenodevu remontā un esmu pārliecināta, ka prece tika sabojāta Tsc servisā. Vienkārši unikāls serviss! Patērētāju tiesību un aizsardzību centram būs darbiņš

20.05.2021

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 20.05.2021

Labdien!
TSC nodrošina garantijas remontu, ja iekārta atbilst ražotāja garantijas nosacījumiem, diemžēl, ja lietotājs iekārtu ir pakļāvis mehāniskai iedarbībai, tad garantijas remonts no ražotāja puses var tikt atteikts. Servisa centrs nenosaka ražotāja garantijas kritērijus.
Par papildus pakalpojumiem kā extra garantija, apdrošināšana ir jāskatās konkrētā pakalpojuma saturs, kādi riski un pakalpojumi tiek apdrošināti iegādājoties šādus pakalpojumus. TSC tos nepārdod.
TSC servisa centrs ir aprīkots ar video kamerām, remonta posmi sākot ar iekārtas pieņemšanu līdz izsniegšanai tiek fiksēti video ierakstos un visām iekārtām, kuru remontu veic TSC šie procesi ir izsekojami un pārbaudāmi.
TSC servisa centrs ievēro augstākos kvalitātes standartus, kurus regulāri uzrauga vadošie iekārtu ražotāji.

L Liene KK 21.05.2021

Tsc