www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Pagrīdes kreisais kantoris

TSC autorizēts serviss - Pagrīdes kreisais kantoris

Jau iepriekš atvainojos par necenzētiem vārdiem, kurus skaļi izsaku par šo pagrīdes kantori.
Cilvēki! Lūdzu nedodiet savas mantas tiem pajoliņiem labot!
Jau iepriekš rakstiju, ka biju atdevis savu portatīvo datoru huawei matebook x pro remontā, darba kārtībā, vizuāli bez neviena skrāpējuma, tīru, kā jaunu.
Problēma bija tā, ka uznāca gļuks klaviatūrai ik pa retam, kad nestrādā caps lock un daži cipari-burti.
Pēc Tsc veiktās diagnostikas jāmaina klaviatūra ar visu palmrest. 190 eiro par visu kopā.
Ok. Piekritu.
Pēc nedēļas sms, ka serviss par 7 dienām kavēsies. Un tad kādu dienu zvans, ka esot arī kāds konektors beigts un remonts kopā jau 380 eiro.
Kādam cirvim ir jābūt lai noticētu tam, ka veselam datoram var salūzt konektors un to secina tikai ilgāku laiku vēlāk?
Labi! Braucu savākt datoru, ar cerību ka viss salikts un darbojas kā jau iepriekš.
Uz vietas ieslēdzot datoru, secināju faktu, ka batereja nelādē, jo no lādētāja atvcienojot, izslēdzas.
Un otrs fakts, ka nestrādā touchpad.
Un vai tikai tas nav tas konektors, kurš dīvainā kārtā salūzis? Vai varbūt salauzts, būtu pareizāk teikt?
Turklāt viss dators netīrs, nospeķots.
Un viņi man raksta, ka varot apliecināt, ka viņi ir specializēti un uz vietas nekad neko nesalaužot!
Protams ka var!
Jo tak piesedz viens otra pakaļu.
Un kā es savu taisnību varu panākt?
Tad man bij, atdodot datoru, kā maziem bērniem jāparāda kā man tur viss strādā un darbojās?

P. S. Rakstu te daudz un publiski izgāžu savu žulti, jo ziņu ka tsc lasa šīs ziņas.
Ziniet!
Savādāk draudēt jums nevar, vēl paņuņņās policijai.
Bet nu joprojām nespēju saprast, kā pēc tik daudz klientu sūdzībām, šis kantoris vēl eksistē?
B..In, ja jums strādā darbinieki, kuriem rokas no pakaļas aug, tad lai iet laukos strādāt un tantiņām malku skaldīt!
Vēl es varu piebilst, ka pats kādreiz piegādāju bojātās iekārtas un šī kantora veco adresi un pats savām acīm redzēju, kāds čūsku midzenis uz darba galda viņiem.
Un kas attiecās tieši uz jums, Tsc! Es rakstu ar tīru sirdsapziņu un nebaidos ka kāds kko varētu papīkstēt par nepatiesu neslavas celšanu!
Viss vēl nav beidzies, krāpnieki!

15.05.2023