TSC autorizēts serviss - Maldināšana

Palasot sabiedrības ievietotās sūdzību textus, domāju blefo. Bet saskaroties pašam ar tsc servisu, sapratu ka tālu no patiesības neatrodas.
Nosūtiju ar Lmt starpniecību ierīci uz Tsc garantijas remontu.
Saņēmu sms, ierīces remonts pagarināts uz 7darba dienām. Piezvanīju noskaidrot par ierīces defektu. Atbildēja, pēc diagnostikas konstatēts ierīces detaļas bojājums, esot no ražotāja pasūtīta detaļa, un tas varot aizņemt laiku no 2-4 nedēļām.
Vakar 01.02.2023g. Atkārtoti saņēmu sms, remonts pagarināts līdz 7darba dienām. Zvaniju par ierīces optimālo remonta laiku, jo ierīci ņēmu lmt uz nomaksu. Man atbildēja, ierīce nosūtīta 16. Janvārī pēc diagnostikas veikšanas pie ražotāja, jo esot rūpnīcas ražotāja brāķis.
Zvaniju atkārtoti, jo veicu zvanu ierakstu, un nesakrīt tsc darbinieku atbildes, kas īsti ir ar ierīci. Atbildēja, ka ierīcei veikta diagnostika 16. Janvārī nosūtīta pie ražotāja, jo konstatēts ražotāja brāķis. Pirmā versija bija, ka gaidot ierīces bojāto detaļu no ražotāja.
Sapratu to ka tā ir maldināšana. Labi ka man ir zvanu ieraksti saglabāti.
Ceru ka uz jāņiem ierīci saremontēs. Bet ir doma par ierīces nomaksu pagaidām nemaksāt, varbūt remonta procesu lmt paātrinās.
Varbūt pat vispār var atteikties no ierīces. Jo par ko maksāt ja ierīce izrādas brāķis...

02.02.2023

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 07.02.2023

Labdien!

No TSC puses darām visu iespējamo, lai iekārtu remonts būtu ātrs un kvalitatīvs.
Remonta procesu nosaka ražotāja procedūras, ir atsevišķi bojājumi, kad iekārtas ir jāpārsūta uz rūpnīcas līmeņa servisiem, kuros remonta termiņš ir salīdzinoši garš un šo laiku TSC ietekmēt nevar, tieši tāpat kā detaļu piegādes ātrumu. Ja ražotājs kavē detaļu piegādi, tad serviss iekārtu salabot nevar līdz detaļas piegādes brīdim.