www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Krāpšana, slikts serviss

TSC autorizēts serviss - Krāpšana, slikts serviss

Nezinu raudāt vai smieties.

Lmt e-veikalā tika paņemts elektriskais skūters. Pēc 2 mēnešu lietošanas vinš caur lmt veikalu tika nodots uz garantijas remontu Tsc servisām. Norādot konkrētu vaina (problēma) kas notikusi. Lmt veikalā jau brīdināja, ka remonts var ievilkties. Bet solīja 1-2 nedēļu laikā. Domāju nu labi, nekas pastaigāšu ar kājām.
Remontā tika nodots augusta sākumā. 15.08.2022 no Tsc saņēmu pirmo sms, jūsu iekārtas remonts tiek pagarināts par 7 darbadienām, nu labi, nekas. 25.08.2022 no Tsc saņēmu otru sms ar ziņu, jūsu iekārtas remonts tiek pagarināts vēl par 7 darbadienām. Tad nu kat ir 05.09.202 notiek brīnums zvana no Tsc servisa. Saruna ar Tsc servisa darbinieci.

Tsc: mēs veicam jūsu iekārtai diagnostiku. Tika konstatēts, ka riepu nevar piepumpēt, pie vainas ventīls. Šāda vaina netiekot uzskatīta par ražotāja vainu un netiek remontēts pa garantiju.

Es: un jums tam vajadzēja pusotru mēnesi, lai noskaidrotu, ka riepu nevar piepumpēt? Kaut konkrēta vaina tika noradīta, kad tika atdots remontā.

Tsc: atvainojamies par sagādātajām neērtībām

es: ko man tagad darīt, ja jūs netaisiet pa garantiju?

Tsc: mēs jums varam piedāvāt par 58 eiro saremontēt.

Es: protams atteicos.

Lika saprast to, kad es pats esmu speciali saplēsis elektrisko skūteri. Un taisīt pa garantiju netaisās.

05.09.2022

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 08.09.2022

Labdien!

Elektroskrejriteņa ventilis, parasti tiek bojāts, ja tiek braukts ar riepu, kurā ir nepietiekošs spiediens. Lietotājam ir jāpārliecinās par riepu spiedienu un nepieciešamības gadījumā pirms brauciena riepa ir jāpiepumpē.
Iekārtu remonts un diagnostika, kā arī saziņa ar klientiem notiek rindas kārtībā.
Šobrīd ir ļoti lielas rindas, par to atvainojamies. Darām visu iespējamo, lai mazinātu rindas un tuvākajā laikā noteikti atgriezīsimies pie ierastā remonta laika, kas vidēji ir 3-7 darba dienas.

torss 05.09.2022

TSC, sūdzības turpinajums.

Nav problēma nomainīt pqašam to riepu. Kad nodošu nakamreiz uz remontu, man pateiks, vecīt tu tak pats tur esi kaut ko darījis, garantīja ir zaudējusi spēku. Kas arī ir lielāko daļu par iemeslu, kad atsakaa. Bet es kā godīgs cilvēks, nodevu TSC servisā, ja jau reiz ir garantīja, lai labo.

Good Intentions 05.09.2022

Jebkurš norakstītu uz nolietojumu. Jebkurā gadijuma vieglāk točna būtu nopirkt kameru un samainīt. 58 euro diezgan kruta.

torss 07.09.2022

Viss labākais jau ir tas ka elektriskais skūters pie manis ir tikai 3 mēnešus, kur menesi nostavēja TSC servisā. Un patrica kas par vainu tieši to pašu ko es pateicu pie nodošanas uz remontu.
Abu pildīto riepu uzlikšana izmaksā apmēram 78 eiro. Es jau zvanos pa ctiem servisiem.

Good Intentions 05.09.2022

Pieļauju, ka pirmstam varēja uzspūst, tad attiecīgi nolietojums.

torss 07.09.2022

TSC servis ne tierši, bet pateica to kad es pats esmu vainīgs pie tā. Un netaisās taisīt pa garantīju.

P PatiesiibasMeka 06.09.2022

Tikai pilnīgs var iedomāties tukšu riepu nodefinēt kā garantijas gadījumu un vēl mēneša garumā ar cietu seju smērēt to sūdu visapkārt kā netaisnību pret viņu.

I imis Rundāns 10.01.2023

TSC pa garantiju neko īsti saremontēt nespēj, jo garantijas domātās detaļas ir sliktas kvalitātes.
Tāds ir ražotāju bizness. Ja gribi lai ierīci salabo labi tad japērk pa naudu detaļas un jadod pedantiskiem meistariem un privātiem, būs dārgāk, toties ierīce kalpos un darbosies.
Garantijas remonti ir tas pats kas sunim zem astes...

T TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 11.01.2023

TSC ir ražotāju autorizēts servisa centrs, remontos izmantojam tikai oriģinālas rezerves daļas, kuras saņemam pa tiešo no ražotāja. Remonti tiek veikti ievērojot ražotāju remonta procedūras. Ik dienu cenšamies palīdzēt klientiem, kuri pirms autorizēta servisa centra ir labojuši iekārtas pie "kaktu" meistariem ar apšaubāmas kvalitātes rezerves daļām, pēc šādiem "remontiem", tiešām, arī mēs, ne vienmēr varam palīdzēt.