TSC autorizēts serviss - Krāpnieku kantoris

Sveicināti!
Jau iepriekš biju palasijis sūdzības par šo kantori un baidijos tur doties.
Bet nebija citu variantu. Taču daļēji arī pats vainīgs.
Huawei matebook X Pro datoram sākās klaviatūras problēmas, ka pa retam īslaicīgi nedarbojas daži taustiņi.
Sazinājos ar pašu huawei galveno pārstāvi. Teica ka jāmeklē savā valstī specializēts serviss, kas remotē huawei ierīces.
Un vienīgais kantoris Latvijā ir tsc, diemžēl.
Aizvedu, izstāstiju problēmu, pirms tam datoru nobildēju no visiem rakursiem, lai pēc tam pierādītu, ka dators man lietots nedaudz, bet vizuāli kā jauns.
Diemžēl nododot, neiedomājos ieslēgt iekšā un parādīt problēmu, jo kā jau minēju, viņa uzrodas reti.
Pēc nedēļas pienāk zvans, ka esot secināta problēma. Klaviatūrā esot vaina un jāmaina ar visu palmrest (virsma, kurā jau piekausēta klaviatūra) un attiecīga Cena par detaļām un remontu.
Piekritu.
Pēc nedēļas atnāk sms, ka remonts iekavēsies uz 7 dienām. Un pēc pāris dienām zvans, ka remonts izmaksās dubultā, jo esot sabojāts arī connector, kur savienojas klaviatūra pie plates.
Mēģināju noskaidrot, kā viņi veic diagnostiku, ja uzreiz faktu neredz. Un kā nevērtam jaunam datoram var būt beigts savienoums. Ja dators nav vērts vaļā un saudzēts kā jēla ola.
Skaidrs ka kāds, kuram rokas no pakaļas aug, ir salauzis.
Telefona zvana laikā, lūdzu ieslēgt datoru un pārliecināties ka klaviatūra strādā kā iepriekš, ja reiz neko neesot salauzuši.
Nevarot pat ieslēgt, jo laikam izlādējies.

Kas mani izbrīna?
Kā tas kantoris vēl eksistē un pēc tik daudz sūdzībām, neviens pat nav atradis risinājumu kā viņu rupji runājot izdrāzt!
Varbūt kādam ir zināms risinājums?
Jo kompromisu viņi iet negrib un nebaidās pat no tā, ka varētu viņiem uzsūtīt Bez Tabu!

24.04.2023

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 24.04.2023

TSC autorizēts servis veic diagnostiku un remontus atbilstoši ražotāju noteiktajām servisa procedūrām.
Varam apliecināt, ka servisa centrā iekārtas netiek sabojātas, mēs veicam godīgu un profesionālu iekārtas pārbaudi, informējam par tās rezultātiem klientus, apzinoties to, ka daudziem šī informācija ir nepatīkama un ir vēlme par remontu maksāt mazāk, vai domāt, ka kāds speciāli ir sabojājis iekārtu, tā domāt ir cilvēka dabā. Taču servisa darbība tāda nevar būt, tā balstās uz objektivitāti un profesionalitāti, tieši tāpēc TSC savu iekārtu remontus ir uzticējuši lielākā daļa Pasaules vadošo ražotāju, kas tiek pārstāvēti Baltijā un TSC jau 21 gadu nodrošina autorizētus ražotāju remontus visā Baltijā. Konkrētu jautājumu gadījumā aicinām ar mums sazināties uz [email protected], veiksim padziļinātu pārbaudi un sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Ar cieņu,
TSC autorizēts serviss

Papildināts andrisb1980 15.05.2023

Ko tu tur pīksti par kautkādu godīguma apliecināšanu?
Tas ir pilnīgi skaidrs ka tur piesedz viens otra pakaļas.
Laikam šinī valstī nevienu lietu nevar pa labam nokārtot, kā tikai pa galvu kārtīgi sadot.
Un ziniet ka karma nevienu nav aizmirsusi.
Kurš to datoru salauza un nepareizi salika kopā, ka nestrādā vairs ne batereja, ne touchpad, gribētu to p.. Pi aci pret aci satikt un pirkstus salauzt.
Bet tak pareiz. Jūs taču mīzeļi tur strādā.
Davai. Ejiet uz policiju un uzrakstiet zajavu, ka viens neapmierināts klients pret jums tagad necienīgi uzvedas.
Man to tik vien vajag, kā uzkurināt asinis un kārtīgi jūs izdrāzt.
Un atceries, ka karma nevienu nav pametusi.
Arī tevi, tas kurš man te raksta huiņu par kautkādu godīgumu.
Ceru ka vienu dienu jūs visi tur paliksiet bez darba.
Ne visi, bet visi vainīgie!