www.sudzibas.lv TSC autorizēts serviss Atsaka garantijas servisu

TSC autorizēts serviss - Atsaka garantijas servisu

Biju pirms nopircis Bite kompānijā telefonu
man sāka raustīties ekrāns, vairs neteāgēja, aiznesu uz Bite salonu lai nodod uz garantijas servisu
man tagad pazvanīja, un pateica, ka garantijas remonts netiks veikts, jo ir sasists korpuss, tādēļ būs jāmaksā 120 eiroJā piekrītu, ka bija skrāpējumi un mazliet buktes, tomēr telefons jau labu laiku bija ar ekrāna problēmām, tikai nebija tik traucējošas, bet pēc tam ekrāns atteicās vispār darboties.
Tā kā es esmu sapratis, ka šai kompānijai svarīgi tikai dabūt naudu un garantijas serviss kā tāds nepastāv vispār

06.05.2022

Atbilde no TSC Serviss Support Pārstāvja atbilde 11.05.2022

Labdien!

Kritērijus, pēc kuriem vadās serviss un kuri kalpo par pamatu remonta atteikumam, nosaka iekārtu ražotājs nevis autorizēts servisa centrs.
Servisa centrs veic iekārtas pārbaudi un nosaka, vai iekārta atbilst ražotāja garantijas nosacījumiem, ja garantijas nosacījumi nav pārkāpti, tad iekārta tiek salabota ražotāja garantijas ietvaros un ražotājs veic šī remonta apmaksu.
Statistika liecina, ka aptuveni 2 %, no garantijas remontā iesniegtajām iekārtām, neatbilst ražotāja garantijas nosacījumiem, taču 98% iekārtas, salabojam ražotāja garantijas ietvaros.

Ar cieņu,
Autorizēts servisa centrs TSC

D

Good Intentions 06.05.2022

Garantijas servisu līmenis ir smieklīgs un tik tiešām dēļ kādas skrambas vai buktes var atteikt. Ilgi labot, paši sabojāt un vel atteikt. Ja nododat uz labošanu, tad noteikti vajag sastādīt aktu ar preces vizuāliem foto attēliem.