telekomunikaciju servisa centrs TSC - atteikums

nodevu trodeksā remontēt nokia e51-1, jo nestrādāja mikrofons, pirms tam kkas notika arī ar klausules un "1" taustiņu, bija ļoti stipri jāuzspiež, līzd beigās tas izplīsa.. tomēr bez tā vaŗeju iztikt, galnais bija mikrofons, slikta dzirdamiba.. tā nu to telefonu aizstiepa uz kkādu ropažu ielu, un pēc ~3ned zvana kkāds un saka, ka esot apbružāts(telfonam jau gads) un remontēt neņem pa garantiju, kad izņēmu no trodeks spicē, atzinumā parādijās arī taustiņš "1" un uz telefona jau bija bukte augšējā stūrī, tātad tie idiņi paši viņu ir nometuši un atraduši ieganstu, lai tik nebūtu jālabo.. Ja LMT vai trodeks sadarbības partneri ir tādi idioti, tad domāju, ka nākotnē padomāšu, vai ņemt telefonu tur, kāda jēga garantijai, ja telefons principā jātur zamša lakatā un rokā jāņem cimbos!?

A

Komentāri (7)

J Juris 17.10.2010

Man divi paziņas pēc servisa veikšanas šajā iestādē saņēma telefonus sliktākā stāvoklī nekā nodeva.
Abiem bija šķībi un greizi salikti korpusi! Pilnīgs stulbums!!! Kvalitāte nekāda!

S SS 18.11.2010

Telefoni tiek nodoti Sia "Mosers". Iespējams, daudziem tas izsaka visu. Sia "Mosers" vadītājs ir Jānis, kurš no telefoniem nesaprot neko, pilnībā. Arī biznesa vadībā un kontrolē viņš ir apaļa nulle. Bardaks tajā kantorī ir ārprātīgs.

K Katrine 21.11.2010

nevajag vainot LMT un Trodeks.. jo labo telefonus Sia Mosers, bet LMT neatbild par cita uznemuma darbiniekiem

M mm 18.02.2011

tas Mosers pieder LMT (tāpat kā Dual & Trodeks), tā kā runāt par citu uzņēmumu ir smieklīgi :D

N NOKKA 18.02.2011

Speciāli Nokia faniem jaunākais modelis Nokia 666

J Juris 14.03.2011

Tiesam jocigi cilveki. Uznemumam ir izdevigi veikt garantijas remontus, jo ta ir drosa nauda no razotaja. Vieniga problema, ja defekta tiesam nav, vai tas radies lietotaja vainas del. Tad razotajs naudu par to nemaksaa. Ta ka uznemums labprat nemtu remonta pa garantiju, pasi vainigi, ja lauzat, tad ari pasiem jamaksaa.

S Stārķis 03.05.2011

Juri, šis laikam gan nebūs tas gadījums...
Pameklējot informāciju par firmuy SIA Mosers, var trast arī šādus rakstu darbus no Pateretāju tiesību aizsardzības centra:
http://www.ptac.gov.lv/upload/ptac_lemumi/2008/lg_60_izraksts_lg_sia_mosers_21.11.2008.pdf
Un tā vien izskatās, ka šim kantorim prioritāte nav kvalitatīvu remontu veikšana...:)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes