Trodeks

Ja vēlaties sabojāt garastāvokli, tad droši dodieties uz "Trodeks" Mūkusalas ielā. Pazvanīju uz veikalu un paprasīju vai man interesējošā prece ir. Jā esot. Kad aizbraucu, tad neesot. Pēc nedēļas zvanu atkal - esot. Aizbraucu, atkal nav. Zvanīju pēc 3 dienām, atkal ir. Nerunāšu jau par pārdevēju mūžīgo aizņentību vienam ar otru, un tev vai reizes trīs jāmēģina kaut kā pievērts viņu uzmanību.

I

A aa 03.01.2006

Un tie kam tos telefonus vajag kaa pasha rokas, arii ir cilveeki, taa ka ja jau cieniitie esat tik lepni saukties par autorizeeetu serviscentru, tad , luudzu, straadaajiet arii atbilstoshaa liimenii!!!

A aa 03.01.2006

Prodovec objazan bytj ljubeznim i otziv4ivim s ljubeznim klientom. Razve ne tak? Byl na mukusalas 46, ljubezno pointeresovalsja u tamoshnih devushek 2-mja telefonami, pustj objasnjat vozmozhnosti, 4tob vybratj i sei4as zhe kupitj odin iz nih. Devushki menja posilali odna k drugoj, potom poshli za stol i dolgo kopalisj v kompjutere, vidimo v poiskah informacii, ja terpelivo i vezhlivo zhdal, potom na4ali boltatj mezh soboi ne obras4aja na rjadom stojas4ego i zhdus4ego klienta (menja)ni kakogo vnimanija, ja vezhlivo poprosil jes4e raz ne nashli li oni nuzhnuju mnje informaciju, oni o4enj neohotno prervali svoje obs4enije i s bolshim udivlenijem v glazah, hlopaja resnicami, sprosili, a kakuju informaciju? U menja terpenije stalo izhoditj, no ja jes4e raz vezhlivo objasnil im 4to menja interesujet. Oni snova obratilisj k kompjuteru i molcha v nem 4toto 4itali, potom snova na4alasj boltovnja mezh soboi. Mojemu terpeniju prishel konec i ja ushel ottuda 4tobi bolshe ne vozvras4atsja. Nado primetitj - prodavshicam tam mozhno bylo datj OT SILI 18 LET!! VIVOD: NE STOIT OBRASHATSJA V TRODEKS NA MUKUSALAS, OT TAMOSHNIH MALOLETNIH KRASHENIH KUKOLOK NI4EGO PUTNOGO NE DOZHDESHSJA! A NA MALOLETOK I IH TUPOSTJ OBIZHATSJA NE STOIT!

K katrina 04.02.2007

otdala telefon po garantii na remont(na mukusalas)!tri nedeli oni mne murizhili mozgi po povodu garantijnogo talona LG,a kogda ja sobralasj obraschatsja v zaschitu prav potrebitelja,garantija chudnim obrazom bila sdelana za odin denj!chudesa!p.s.kak mozhno v odnom magazine sobratj stol'ko STRASHNIH PARNEJ!K tomu zhe escho i invalidov-distrofikov!ja posle po0seschenija trodeksa nedelju ne spala!nel'zja tak devushek travmirovatj!

J Janex 11.02.2007

Ti sestrjonka ne devu6ka, a stra6ila iz za podvorotni. Nenado lja-lja

I ilona 17.02.2007

Man arii bija jaabrauc uz servisu Muukusalas ielaa, garantija bija..kaut gan telefons veel gluzhi svaigs.Aizbraucu,telefonu savaaca un teica peec nedeeljas buus gatavs, pashi uzzvaniishot.Ja buushot ilgaaks laiks arii uzzvaniishot un informeeshot.Peec nedeeljas no vinjiem ne zinjas ne minjas.Es bez telefona kaa bez rokaam.Teereeju savu laiku, zvanu uz to servisu visu cauru dienu..neviens necelj.Uz darba dienas beigaam pacelj samiegojusies daamiite, un uz manu jautaajumu "kad" atbild peec nedeeljas, es prasu "kas par vainu tam telefonam", a jamaa nezinot, a meistara neesot, a kad meistars buus arii shii nezinot.Stulbaa zoss! Gaidiiju 3 nedeeljas, zvaniijos...beidzot ir! Vairaak es Trodeksaa nevienu mobilo nepirkshu!

M Miks 24.05.2007

Dual un IT Trodeks ir viens kantoris- SIA "DT Mobile" tur nekas ātri nenotiek

K Kristja 27.11.2007

Taada sajuta ka esat vieniigie klienti. Servisa centros katru dienu videeji nodod 50 telefonus, un tie kas remontee telefonus ARII ir cilveki