Trodeks - garantija

iegadajos telefonu nokija 6220 daugavpili trodeksa, pec kadiem 4 menesiem beidza funkcionet, aizsutija uz garantiju, atsuta atpakal ar citu defektu un atkal suta uz garantiju, ta pagaja vairak ka menesim kamer dabuju telefonu, un tagad atkal saluza (viens taustins nestrada) aizutija atkal uz garantiju, teica ka max 2 nedelas taisis, un tagad ka zvanu jau menesis pagajis varbut drusku vairak, saka to ka buss riit un riiit, un ta jau 3 nedelas, un tagad kad zvanu blauj lai es neuztraucos, buuss buss, man liekas ta ir bezkauniba no darbinieku puses telefonu cilvekam vajag lietot nevis klausities tuksos solijumos buss buss, pats labakais ka vina saka ka jums iedeva mainas telefonu (ja iedeva, ja to var sauk par telefonu, zonu gandriz neker, batereja 2 stundas tur un displejs visu laiku raustas) apnicis ka pircejus ta aiz deguna valka, un pats sliktakais ka mes visi zinam ka esam bezspecigi, (jo termina garantijas remontam nav kaut vai visus 2 gadus taisa)

R

E Es 22.09.2010

Aizej uz patērētājiem un pakonsultējies, varbūt vari dabūt naudu atpakaļ, vai jaunu tel.