Trodeks

Brīnos par tiem, kuri nopirkuši mazcenas mobīlos pa dažiem latiem un tagad brīnās, kapēc tad man nebučo dibenā, ja tas salūzt.. Nu ne jau veikala darbiniekiem jāatdot savus telefonus, ja tie jums salūzt! cilvēki, nu tak neesat jocīgi!

D

D Daiga 06.07.2006

Tada sajuuta, ka cilveekiem cita darbu nav, kaa triit meeles par kaut ko sliktu, un veel, tas tacu aiznem daudz laika, vai tiesaam, tas ir taa veerts???

C Capiks 26.10.2006

Vo, vo... nopērk lētus telefonus, bet paši prasa, lai tie darbotos pa pirmo klasi:) Ščas... tā i būs... kā ta!:))

R Riskunovertetajs 09.01.2008

Redzu, ka cilveeki visu apgriezt kaajaam gaisaa. Tas, ka telefons jums izmaksaaja 1Ls veel nenoziimee ka no telefona razotaaja nav jaaprasa atbildiiba par telefona kvalitaati. Razotaajs savu naudinju sanjem no operatora pie kura piesaistiits telefons. Bet operators no Jums par zvaniem. Luuddzu nejauciet dazaadas lietas.

A A.**** 14.04.2008

Mazcenas jau ir tas pats dārgais tikai pa lēto un garantijaji jābūt abos gadījumos, vai tu pērc pa 200 ls vai pa 1 ls -telefona modelis ta viens un tas pats šogad viņš maksā 200 ls nākamgad, ja iekļauj akcijā 1 ls, kam patīk lai ņem šogad un domā ka ir baigi kruts es to pašu paņemšu pa latu tikai vēlāk!!! Runājot par Sigitas Krieviņas rakstu- nu nedomāju ka pa 200 ls vērtu telefonu viņu bučo dibenā vairāk, kā par tādu pašu telefona modeli- tik iegādātu par 1 ls.