www.sudzibas.lv Trodeks garantijas remonts

Trodeks - garantijas remonts

šī drīzāk nav sūdzība, bet gan tāds jautājums. cik ilgi var telefons atrasties garantijas remontā? esmu dzirdējusi, ka ir kāds noteikts laiks, pēc kura ir jādod jauna prece, ja netiek salabota nodotā. es telefonu garantijā nodevu pirms 4 ar pusi nedēļām, taču joprojām neesmu saņēmusi atpakaļ.!! cik ilgi man jāgaida?!

I

S sesks 02.08.2008

pazvaniit nekaiteetu ;)

A Agnese 24.10.2008

Es gaidu jau 5 meeneshus!!!
Iesniedzu remontam Maija viduu un veel neesmu sanjeemusi atpakalj telefonu un pat jebkaadu zinju, kad vinjsh buus gatavs. Esmu zvaniijusi un arii peec 3 meeneshiem devusies pie vinjiem tachu sanjeemusi zinju ka vinji veel gaida detaljas.
Vairs nespeeju iztureet, riit eju iesniegt oficiaalu suudziibu...

O Oskars 06.12.2008

1 mēnesis ir maksimālais laiks ko atļauts turēt garantijas remontā, ja atsevišķi pēc abpusējas piekrišanas nevienojas ar klientu.