www.sudzibas.lv Tokyo City Viss pēc kārtas

Tokyo city - Viss pēc kārtas

Ar ko lai sāk!
Agrāk pastrādāju Tokyo City, un nu skatos, ka visi baigie fani ši padibeņa "restorānam" .
Es brīnos, ka Jūs, kas apmeklē šo iestādi, neesat vēl saindējušies..
1. Produkcija tiek Jums pasniegta lielāko ties veca, vai bez termiņa. Labi, karstajam suši tas neko daudz nemaina, jo viss tiek izkarsēts. Bet parastajam? Patīkami ēst matainas vai vecas mīdijas? Bekonu, kam pelējums nokasīts? :D Tie ir tikai daži piemēri.. nerunājot, ka pavāru vecākie palīgi atļaujas strādāt bez cimdiem, arī pēc toletes apmeklējuma.
2. Alga aploksnēs, kā jau gandrīz visur, minimālā kontā, pārējais aploksnē..
3. Un nu protams, darba stundas, kuras tur pārsniedz teju katrs. Jā, tā ir cilvēku izvēle tur strādāt! Bet ja izvēles nav un naudu vajag? Bet tev pasaka, ka nāksies pieņemt viņus likumus, vai arī paliec sveiks. Viņu likumi? Man likās, ka valstī par darba stundām ir viens nemainīgs likums.. un cilvēki tur paliek un samierinās ar verga h, jo izvēles jau nav.
4. Sanitārā! :D visiem, protams, viņa ir, bet ja tev vajag sanitāro minimumu, tad aizej pie Maksima uz tokyo city, dabūsi ar visiem zīmogiem un parakstiem, no kurienes? Es nezinu! Man arī ir sanitārais minimums, bet es ne sūda neesmu bijusi tajos kursos un pat nezinu par ko tur ir runa! :D

F

PilotsTims 03.08.2017

Sen jau kā vairs neeju uz TC, vienreiz iegrābos pasūtot uz mājām, visi sušī juka ārā, zvanīju uz norādīto numuru Tokyo City, mn atbildēja, ka tā nevar būt, jo viss ir vislabākajā kārtībā, pilnīgi ignorēja manu teikto un atcirta, ka tā nevar nemaz būt.

Un paldies par sūdzību, noteikti viņus vairs neapmeklēšu, cerams, ka iekšas nebūšu sabendējis.