www.sudzibas.lv Tokyo City vISS bRIESMIIGAKAIS

Tokyo city - vISS bRIESMIIGAKAIS

Ir bijushas dazhadas vietas, bet kas notiek Tokyo omg.
vakar izdomajam aiziet paest, plkst 21.30 ienaacam , atradam labu vietinju, kura nebij novakta, bet tomer apsedamies.
Gaidijam vairak kaa min,10 neviens nenak klat, lidz kamer aizgajam pashi menu pakalj.. lidz ar to pajautajam lai novac galdinju, bet vins tikai nosalucijas izlijusho sojas merci, nesavaca ne traukus, ne liekos kocinjus, salveti netiiro, un neatnesa tiras, :D :D :D Tadu sauc par BADUZNIKU
Izvelejamies, ko velamies est, gaidiijaam, NENORMALI ilgi kamer kads vispar reagjeetu
Neviens nepienak novakt galdinju, pienjemt pasutijumu, lai gan apkart oficianti staigaja/.
Lidz kamer atnaca jaunieshi , pie shiem piegaja, un sakas,... OOO PRIVET KAK DELA, OOO KAK NABUHALSJA. ITD. Kur Jus kko tadu esat redzejusi, es jau skali kliedzu, bet nekadas reakcijas, tas tak blakus galdinsh.
beidzot pec ilgas spiegsanas pienak,
sakam veikt pasuutiiju, protams , iesprauz, ka vinji strada lidz 23,00 itka nezinatu,.. Ja atrak reagjeetu, vrb nebuut jasaka tada fraze.!!!!!!!!!!
Sushi atnesa diezgan atri,, bet ...
kaadus, JEEEEBAL, es atvainojos par izteicienu.
Sushi MAX bij ar filedelfijas sieru, bet mums, taa nebij gandriiz nemaz, pilnigs sviests.
Panemam jaunumu, aizmirsu nosaukumu, bet tas bij siltai asais, puisis apeda kadus 3.4 un saka, ka vinam tik slikti palika, un palika galiig bals, veirs vispar needa, jo tie jaunie sushi, bij ar kkadu sastavdalju, kuru es paodu, pashai sagriezas duusha, tas smirdeeja un bij tumshs, tas nav normali,
Kad es Blondajai oficiantei pajautaju, kapec Max nav filedelfia siera, vinjai ka iestudets texts, tas ta ir, tadas devas, ... !!!!
Bet kadas devas, tur vispar nebij siera, svari par tadu kripatinju nevar nosvert, KAAADA NJIRGAASHANAS
es vinjai saku, ka esmu sutiijusi shos sushi, bet tie bij normali, kad edu, normali siers utt,.
Bet shii man, TAD SHIE SUSHI NEBIJ PAREIZI PAGATAVOTI :D :d :D es esmu shoka, Meitene zeltene, Ja Tu lasiisi sho, padoma, ko vismaz atbildi, atvainojies par nesagadato baudu.
Kaa rekinu janes, tad nu atri vien atnesa, nebij ne aizkershanas nekaa,
Viennoziimig, ja velaties vilties, tad nu laizhat uz turieni.
15ls kaa vejaa palisti, ne baudas, ne naudas :D :D :D

L lola 26.03.2013

Varbut jasak est normalajos restoranos, nevis shitajos japanju-kinieshu poddelkas.

N Newww 27.03.2013

" atradam labu vietinju, kura nebij novakta, bet tomer apsedamies" pec šīs frāzes viss par jums palika skaidrs. Tādus aunus pat uz maķīti nedrīkst laist :))))))))

G gardedis11 23.05.2013

"atradam labu vietinju, kura nebij novakta, bet tomer apsedamies".-jajau vietiņa bija tik laba, tad kādēļ pretenzijas par to, ka neviens nenovāca galdiņu!?!Restorānos dien dienā cilvēki ir pārliecināti, ka reiz ir ēduši to pašu, bet tas izskatījies savādāk un lielākoties tāpēc, ka patiesībā ir ēduši to pašu tikkai citā restorānā..šajā gadījumā iestādei būtu jāraksta sūdzība par šādiem klientiem.