www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss

Tokyo city, Tērbatas iela - Slikts serviss

Bijām ar draugu paēst vakariņas. Pirmais jau ieejot iekšā kāda meitene, laikam administratore, paziņo ka vietu brīvu nav, lai gan pie durvim bija brīvs un blakus zāles arī. Neņemot vērā viņas teikto, teicu, ka atradīsim vietu, kas tā arī bija, 3 soļus tālāk atradām sev tīkamu galdiņu. Ēdienkarti atnesa pēc 15 min, ok. Bet kad veicām pasūtījumu, dzērienus gaidījām 45 min-pieejot pie bārmeņiem, kas stāvēja izgāzušies no garlaicības, teica, ka uztaisis. Tad nu ar īpašu lūgumu sagaidījām savus dzērienus. Suši gaidījām vēl papildus stundu! Stundu - tik ilgi gaidījām, un tam bonusā atnestais ēdiens bija ļoti nekvalitatīvs. Paldies, par slikto apkalpošanu un slinkajiem darbiniekiem, veiksmi jums turpmākajā darbā, bet savu naudu pie jums vairs neatstāsim.

X

F Fantom 11.09.2017

Pagatavo sev edamo majas un rij, lidz aizrijies. Nesaprotu, kapec vispar visiem pardeveijem, barmenien un t. T. Jalaiza tiem, kuri doma, ka vini te uz pasaules ir labaki, neka citi.