www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss, zema ēdiena kvalitāte.

Tokyo city - Slikts serviss, zema ēdiena kvalitāte.

Šodien ar māsu un māsas meitu bijām Tokyo City pie Vērmanes dārza. Ja kādreiz tas bij mans iecienītākais restorāns, tad tagad nevienam neieteiktu tur iet. Pirmām kārtām pasūtījām karstos sušī, atnesa pilnīgi aukstus ar jau sagruzdušiem rīsiem. Zāle pilna ar viesmīļiem, kas stāv stūros un sarunājas tā vietā, lai laicīgi atnestu ēdienu. Viesmīle skaidri redzēdama, ka esam trīs cilvēki piedāvāja atnest divus šķīvjus. Pēc restorāna apmeklējuma nepagāja ne ilgs laiks, kad visām trim sākās problēmas ar vēderu. Nekad tur vairāk neatgriezīšos un ja kāds jautās, kurš ir labākais suši restorāns Rīgā, neteikšu, ka tas ir Tokyo City.

M MICHONRICH 30.08.2018

Redz, ka neēdams,bet rij...

Z Zanda Pilate 02.09.2018

Vai tad vajadzēja mest atpakaļ un taisīt skandālu?

Dainis 30.08.2018

Viesmīli vienmēr varat arī paši paaicināt rokas no tā nenokritīs, kā arī rokas parasti mazgā pirms ēšanas, tad parasti nerodas problēmas ar vēderu :)

Z Zanda Pilate 02.09.2018

Un tu stāvēji, vaktēji vai es rokas mazgāju vai nē?

Z Zanda Pilate 02.09.2018

Un ar rokām viesmīli neviens neaicina :D

really? 30.08.2018

Karstie sushi vispar nav sushi nekaadi!

Z Zanda Pilate 02.09.2018

Tad jau cepts saldējums arī nav nekāds saldējums?

really? 11.09.2018

Tas bija jaunums pirms gadiem 10 un ja veel tagad ir topaa, tad kkur laukos.