www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss

Tokyo city - Slikts serviss

Ja brīvu vietu zālē it kā nav, jāstāv durvīs. Kad sagaidi savu kārtu rindā, tevi ignorē un aicina ieņemt galdiņu cilvēkiem aiz tevis, kaut arī viņi bija 2 un mēs bijām 2. Un kad izmisīgi vērojam situāciju, viesmīle pajautā vai arī gaidam galdiņu uz ko atbildējām- nē tā pat šeit stāvam un pavadam savu brīvo laiku. Neiesaku nevienam šo Kaimiņu tautas dzemdējumu.

A AGr 27.11.2017

Jāmāk par sevi pastāvēt un laicīgi jānorāda, ka rindā bijāt priekšā, nevis jānoskatās kā kādu aiz Jums nosēdina, un tikai tad jāsāk sūdzēties par netaisnību pasaulē. Vai arī varbūt vajag stāvēt rindā tā, lai var saprast, ka Jūs esat priekšā, nevis ielīst kādā stūrī un cerēt, ka apkalpojošais personāls varēs atcerēties secību kāda tad klienti ienākuši pa durvīm, lai gan viņiem tāpat jau ir daudz, ko atcerēties. Es neaizstāvu Tokyo City, jo man pašam attiecīgais iestādījums nepatīk un to neapmeklēju, tomēr sūdzība likās pārspīlēta un lieka.