www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss

Tokyo city - Slikts serviss

Biju ar draudzeni šodien aizgājusi papusdienot. Plkst. 13:00 iegājām, restorāns nebija pilns. Kopā ar ēdienkartes atnešanu un pasūtījuma pieņemšanu pagāja vairāk kā 20 minūtes. Pasūtījām Sushi, zupu un dzērienus. Draudzenei atnesa zupu un kafiju, bet man pilnīgi neko. Bija jāiet un jāprasa vai man nesīs pasūtīto ūdeni. Beigās to atnesa tikai pēc 30 min, kad draudzene bija jau paēdusi zupu un izdzerusi kafiju. Neviens sākumā nepabridinaja, ka Sushi jāgaida stundu. Kad ilgi prasīju kur ir Sushi un kad tie būs, tā arī nesaņēmu atbildi. Beigās tie nebija vēl pēc 1,5 stundām, kad mūsu pacietība bija beigusies. Piecelamies, samaksājām par atnesto. Viss ko menedžere pateica ir "mēs atvainojamies". Ja cilvēks ir gatavs tērēt naudu šajā vietā, tad vismaz gaida kādu komunikāciju no viesmīļu puses, kura tā arī nebija. Neiesaku nevienam nekad iet uz šo vietu. Ejiet tiešām labāk uz citām.

K Kajsjaku 26.11.2017

Nav ko rīt suši))