www.sudzibas.lv Tokyo City slikts édiens

Tokyo city - slikts édiens

TOKYO CITY uz Térbatas ielas pasútíju píli ar harusame.Pirmo galas gabalu nevaréju sakozlát un izsplávu.Garsoju nákamo,tas pats.Sáku skíví urkéties un ieraudzíju tikai treknus gabalinus,kur no galas ne minas un tálák neédu.Pienáca oficiante un es parádíju,kas man ir atnests.Péc laicina pienáca tá pati oficiante,pateica,ka nodevusi manas pretenzijas un átri aiznesa manu neapésto porciju.Kad atnesa rékinu,."píle"protams bija ierékináta.Teicu,ka nemaksásu un liku izsaukt záles párzini.Záles párzine tikai pateica,ka vajadzéja saukt uzreiz un var iedot tikai 20% atlaidi.Péc tádám tizlám pusdienám so iestádi vairs neapmeklésu un citiem arí neisaku.

G

M Mojo 24.04.2012

2 раза заказывал утку в Tokyo City. Мясо не пережевывается, очень много жира.

Еще есть макароны с морепродуктами, на картинке одно морепродукты есть, в действительности одна лапша далеко не лучшего вкуса.

Телячья нога чуть лучше утки, но кушать тоже невозможно.

Вообще, похоже приготовленные животные умерли своей смертью :))) В суши, наверное, тоже самое, просто в маленьких кусочках особо не чувствуется.

Так что кроме суши, в Tokyo City лучше вообще ничего не заказывать.

B Bete 29.11.2012

Visu, ko esmu ēdusi un dzērusi i Tērbates ielā, i Jomas ielā garšoja SUPER!Nezinu par Barona ielu, jo neesmu bijusi.

B Bete 08.12.2012

Šomēnes Tokyo city nomaina visu ēdienkarti.