www.sudzibas.lv Tokyo City Sliktākais restorāns Rīgā

Tokyo city - Sliktākais restorāns Rīgā

Īsti pat neszinu ar ko sākt!
Nekad nēsmu tērējusi laiku, lai rakstītu kaut ko sliktu, bet arī man ir mērs pilns.
Ēdiens man tur ļoti garšo, tāpēc katru reizi kad esmu gājusi uz turieni, esmu cerējusi, ka šoreiz varbūt būs savādāk un viss būs kārtībā, bet kā vienmēr viens un tas pats!
Nevienu reizi nav bijis puslīdz normāli...
Sīkums ir tas, ka ilgi ir jāgaida, tas pat ir saprotami, jo cilvēku daudz un akcija laba. Bet pārējais- mūzika, kas skan no telefona, un pēkšņi telefons iezvanas pa visu zāli, mūzika, kuru viesmīļi pārslēdz uz to kuru viņiem labāk patik, kura ļoti patīk manāmi mēdz pagriezt skaļāk. Laikam arī normāli ir tas, ka viesmīļi tīrot netīro galdu, pie kura ir apsēdies jaunais klients , mēdz notīrīt sarunājoties ar kolēģi pāri galdam un apspriežot dienas smieklīgākos un uzjautrinošākos momentus. Ar pēdējo reizi man pietika, jo pasūtots vienu alu uz dieviem, atnesa divus, no kuru protams uzreiz atteicāmies, pēc piecām minūtēm bija atpaklaļ un burtiski sāka bļaut, ka viņai ar alu nēsot ko darīt būs vien jādzer. Mēģināju savaldīgi atbildēt, ka nevēlos, bet skaidrs ir viens - latviešu valoda , krievalodīgajiem viesmīļiem ir jāzin!!!Kā arīs ir robežas cik tālu viesmīlis var iet!!! Šajā iestādē uz klientu laikam var bļaut...Šis pēdējais incidents bija 9.06.2013 Merķeļa ielā. Lieki piebilst, ka sabojāja visu brīvdienu.

N

L Linda1234 25.02.2015

Smieklīgi lasīt komentārus. Cilvēki iet uz restorānu pasēdēt mierīgi, pavadīt laiku.Man nekad nav bijušas sūdzības nekādas, ne par mūziku, ne par viesmīļiem, ne par ēdienu.Labākais restorāns Rīgā, manuprāt. Vēl akcija 1+1. Ja nevarat sagaidīt pasūtīto ēdienu, ejiet uz ātrās ēdināšanas restorāniem, sūdzības nebūs par ilgo gaidīšanu.