www.sudzibas.lv Tokyo City Saindēšanās gadījumi un higiēnas problēmas ēdināšanas iestādē

Tokyo city - Saindēšanās gadījumi un higiēnas problēmas ēdināšanas iestādē

Pēc vairākām restorāna Tokyo City (Jūrmalā, Majoros uz Jomas ielas) apmeklējuma reizēm ir nācies arvien biežāk saskarties ar nopietnām problēmām un turpmāku nevēlēšanos iet uz šo restorānu. Pašlaik esam saskaitījuši jau 5 gadījumus, kad kādam no mums rodas veselības problēmas, ēdot šajā iestādē. Kā pirmais jāmin trauku tīrības kvalitāte, kas gandrīz katrā apmeklēšanas reizē atstāj priekšstatu, ka trauki netiek pietiekami labi mazgāti/slaucīti, to ūdens nogulšņu dēļ. Neskatoties uz to, nākamajās reizēs nācās saskarties ar arvien nepatīkamākām lietām. Ar ģimenes locekļiem, apmeklējot šo ierasto vietu, atkal radās nepatīkama situācija, pavērojot sojas mērces konsistenci, kas izrādījās citu klientu/apmeklētāju pārlietās sojas mērces pārpalikums, kas bija acīmredzami - mērce ir šķidra, duļķaina, tās apakšā peld sezama sēkliņas, kuras pirms tam mitinājušās citu klientu suši trauciņos. Pēc lūgšanas to apmainīt, to ar nepatiku izdarīja. Nākamajā reizē, apmeklējot tieši šo pašu iestādi (cerot, ka tas ir bijis tikai viens nepatīkams incidents un turpmāk nekas neatkārtosies, devāmies atkārtoti), iecienītajam suši veidam tika konstatēta hlora piegarša. Vēlāk, atsaucoties uz paziņu teiktā, kad kopā apmeklējām šo restorānu, viens cilvēks no mūsu kompānijas saindējās pusstundas laikā pēc restorāna apmeklējuma, kā rezultātā divas dienas bija caureja un smaga vemšana, uzpūsts vēders un viss, kas pie saindēšanās pieder. Šī iestāde ilgu laiku bija godā, jo tuvu mājām, bet arvien biežāk ir nācies saskarties ar ļoti nepatīkamām situācijām, kā rezultātā pēc visa šī es kategoriski atsakos uz šejieni doties. Ne higiēna, nedz ēdiena kvalitāte manī vairs neraisa nekādas pozitīvas emocijas, tieši pretēji - riebumu un bailes, kurā brīdī paliks slikti vai neskaitāmās reizes, lai pārbaudītu, kādā kvalitātē ir tā pati sojas mērce, skalojot to pret gaismu, lai zinātu, ka kaut kas tur nepeldēs. Tāpēc rakstu šo un dalos piedzīvotajā, esiet vērīgi, vai labāk ieteiktu Jums izvēlēties citu ēdināšanas iestādi uz Jomas ielas. Ar cieņu, jūrmalnieks.