www.sudzibas.lv Tokyo City Pusstundu gaidi atlikumu

Tokyo city - Pusstundu gaidi atlikumu

Neuzskatu ka būtu pareizi klientiem savu naudas atlikumu gaidīt pusstundu.
Apmeklēju šo iestādi diezgan bieži, taču pēdējās reizēs esmu šokā ka savs naudas atlikums jāgaida tik ilgi. Pirmspēdējo reizi gaidijām atlikumu kādu 30 min., oficiante tikai staigāja garām un izlikās ka mūsu galdiņu nemaz neredz, taču redzot ka 30 min. prom neejam tad tomēr atnesa. Taču pēdējo reizi gaidīju kādas 20 min. un bija jāsteidzas, beigās nemaz atlikumu nesaņēmu. Neuzskatu ka mans pienākums būtu iet un prasīt savu atlikumu.
Nesaprotu, viņi tā pelna dzeramnaudas un cer ka cilvēkiem apniks gaidīt un aizies.

p.s. protams nerunājot par to ka ātri tur paēst nesanāks, jāgaida ilgi, taču tas viss ir saprotams ja daudz cilvēku un ir pieprasīts. Bet atlikuma atdošanu vilkšanu garumā tiešām nesaprotu!

TĀPĒC iesaku uzreiz pie samaksas teikt ka steidzaties lai nav atlikums jāgaida pusstundu.

C

M Murmulis5 10.04.2014

Mīlo draudzņ, bet tu paskaiti savu atlikumu, ja tur ir mazak kā 10% no čeka summas tad vari droši doties prom un atlikumu negaidīt :)