www.sudzibas.lv Tokyo City piegade, apkalposhana

Tokyo city - piegade, apkalposhana

sodien pasutiju sushi , blakus uz darbu, darbs atrodas tieshi tuvu viniem, gaidiju apmeram 3 stundas, piezvaniju vinem , kadas 5 min, vini skaidroja visu, beigas pateica ka vel nav gatavi, tad es teicu paldies un atteicos , un pateicos par tik shausmigo apkalpojumu, beigas vini nometa tarluni. .

N Navaruizdomatniku 18.03.2013

KAs ir "tarlunu" ?

donna b 18.03.2013

Hmmm. Tev droši vien nav zināms, ka pasūtījumus apstrāda nevis pēc cik tūvu ir pasūtītājs, bet rindas kārtībā???? Ja tikai tu neatrodies paša restorānā pie letes, ja esi pēdējais rindā, tad arī nedabūsi savu pasūtījumu daudz agrāk par solīto laiku. Sad but true.

L Ludmilla 20.08.2013

Viņi teic pec kada laika bus pasutijums. Es domaju ka Ema pazvanija ne pirms sarunata laika, bet pec kadu pus stundu. Zapara zaparoj bet ja pasutijums kave tad administratorej jazvan un japabridina klientu!!!