www.sudzibas.lv Tokyo City neveiciet pasūtījumu

Tokyo city - neveiciet pasūtījumu

Sveiki! Esiet uzmanīgi veicot pasūtījumu ar piegādi no www.tokyocity.lv.
Apskatot mājas lapu www.tokyocity.lv, nolēmu pasūtīt suši. Viņu mājas lapā izmantoju iespēju aprēķināt pasūtījuma summu, tā man bija pieņemama. Uzzvanīju, pasūtīju un priecīga gaidīju pasūtījumu.
Pagāja 3 stundas, kad man atveda pasūtījumu. Apskatot rēķinu, šķita, ka summa nav tāda kā biju sarēķinājusi mājas lapā, bet nodomāju, ka būšu nepareizi saspiedusi tajā internetā. Apmulsusi devu naudu un pretī kurjers deva pasūtījuma maisu un ātri aizskrēja.
Apskatos maisu un tur viss apgāzies, mērcīte izlijusi, kā arī izrādās, ka nav viss pasūtījums. Zvanu šiem un saku, ka beidzot pēc 3 stundām saņēmu pasūtījumu, bet ne visu. Šie sola noskaidrot.... pēc kādām 10 min atzvana, ka atvedīs trūkstošo. Atveda vēl pēc kādām 30 minutēm.
Kad ar pasūtījumu tiku galā, atcerējos par summu. Vēru vaļā atkal mājas lapu, sāku rēķināt un sanāk cita summa. Salīdzināju katra suši veida cenu un sanāca, ka interentā ir par Ls 0.50 un citam Ls 2 mazākas, kā arī vēl jāmaksā Ls 0.30 par katru kastīti, kas mājas lapā vispār nebija minēts. ;(((((
Mans pirmais pasūtījums no www.tokyocity.lv ir neveiksmīgs, tāpēc, ja Jūs vēlaties pasūtīt suši, tad veicot pasūtījumu:
1) pārjautājiet cenu;
2) pajautājiet maksu par kastītēm;
3) piegādes maksu;
4) piegādes laiku.
Lai Jums veicas!!!!

donna b 27.01.2013

Šiem vēl par kastītēm jāpiemksa??? Lai paši savus suši ēd.

U User135979p 27.01.2013

Kāda starpība, reņģes vai sušī. Zivs ir un paliek zivs. Mana vismīļākā sušī, -
Apcept reņģes, notīrīt, un kārtās ar sīpoliem bļodiņā iekšā. Pārliet ar vieglu marinādi un nākošā dienā, - tāds sušī ka mēli var norīt.
Mēs paši esam par kūtru, lai kaut ko pagatavotu no zivīm.

R romashka 29.01.2013

Donna B - vienmēr kad tu pasūti ēdienus vai arī ņem līdzi tev ir jāmaksā par iepakojumu. Cenas ir dažādas piem.Godvil restorānā katra kastīte maksāja ap 20 sant. Bet nu ja runājot par Tokio, nezinu, es tur vienmēr pasūtīju un nebija nekādas problēmas, kaut gan ilgi gaidīju, bet tas ir saprotams ja ir piemēram piektdien vakars. Vispār tagad ja gribam paēst suši, pasūtam dominoclub.lv, arī jāgaida bet tur ir zemākas cenas un kvalitāte ir laba!

AkisE 31.01.2013

Nezinu kā jums, bet man pilnībā apmierina Tokyo city serviss. Ļoti gardi un lēti, it īpaši patīk akcija kad ņem vienu porciju un otra bezmaksas. Var mierīgi aiziet divātā un paēst ļoti labi pa 10 ls.

A Akvanavt 19.07.2015

Грязный поклеп... Регулярно заказываем в Токио сити, всегда спрашивают вам в платны коробочка или безплатны. Разница в том, что в бесплатны ролы могут перевернуться, поскольку коробки большого размера с крышками. А в платны по 20 центов, все приезжает очень аккуратненько. Доставка происходит в течении 1-1, 15 часа. В плохую погоду было полтора часа.
Уже около года существует акция за цену одной порции привозят две. Все обалденно вкусно и все свежее. Все отрицательные отзывы это пишут зануды и люди которые хотят чего то невообразимого.