www.sudzibas.lv Tokyo City Gandrīz nomiru.

Tokyo city - Gandrīz nomiru.

Vēlējos pasūdzēties par incidentu, kuru pirms pāris mēnešiem piedzīvoju restorānā Tokyo City uz Tērbatas ielas. Pasūtīju fajitu (kas, protams ir visiem pazīstams meksikāņu ēdiens) un neko tik asu savā mūžā nebūju ēdusi, lai gan pikanti ēdieni un čilli ir iekļauti manā ikdienas ēdienkartē. Paliku sarkana, automātiski no asuma sāka tecēt asaras a un likās, ka es tiešām atstiepšu kājas turpat uz vietas. Viesmīlis, kurš noraudzījās uz manām mocībām, pienāca klāt un vienaldzīgi apjautājās : "Ā, ass, ja?" un tikpat ātri, atbildi nesagaidījis, aizslāja tālāk. Turklāt arī gaļa fajitā nebija pirmā svaiguma. Rezumējot visu - paliku nepaēdusi un gandrīz nomiru. Droši vien nav labākais, ko klients varētu vēlēties.

N

O ooollko 29.05.2013

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> http://woot.tw/mvon